Adidas Outlet

Prodejna adidas outlet store ve Freeportu je největší outlet adidas v České republice a jediný outlet prodávající značky adidas i reebok pod jednou střechou. V této prodejně nabízíme veškerý sortiment značky adidas a reebok se slevou 30% až 80%!

O značce

Zakladatelem společnosti adidas je Adolf (Adi) Dassler, který zkrácením svého jména dal název společnosti. Adi Dassler se narodil 3. listopadu 1900 v Německém Herzogenaurachu a již od raného věku byl vášnivým sportovcem. Symbolem adidas jsou tři bílé pruhy umístěné většinou na vnější straně rukávů nebo po vnějších stranách bot. V roce 1972 firma přebrala nové logo tzv. trefoil, které připomíná trojlístek se třemi pruhy. adidas ve světě propaguje tři obměny loga podle charakteru kolekce. Jde o logo Performance, které má podobu tří pruhů ve tvaru pyramidy a označuje nejrozsáhlejší, převážně sportovní kolekci. Logo Originals, které má podobu trojlístku označuje life-stylovou módní kolekci. Poslední kulaté logo Style, označuje kolekci pro běžné nošení. Logo Style se v České republice objevilo až v roce 2010.

Značky

Adidas Outlet Reebok2

Informace o prodejně

Otevírací doba: 10.00 - 21.00
Telefon: +420 515 250 995
E-mail: cz_adidas_foc_hate@adidas.com
Web: www.adidas.cz
Kontaktní osoba: Karel Kříž
Kategorie: Sport a volný čas
Číslo obchodu: 107

Ukázat obchod na mapě centra

Top nabídky

28.10. Státní svátek ČR - omezený provoz

Od 1.října 2016 nabyl platnosti nový zákon o státních svátcích. Pátek, 28.října 2016 bude prvním státním svátkem, kdy musí mít obchody s prodejní plochou nad 200m² zavřeno. V našem centru se zákaz týká 19 obchodů. Na ostatních 55 obchodů s prodejní plochou do 200m² se omezení nevztahuje. Abychom minimalizovali negativní dopady tohoto zákona na Vás, naše zákazníky, rozhodli jsme se ponechat centrum v pátek 28. října otevřené.