Alpine Pro

ALPINE PRO je českým výrobcem, který vyrábí outdoorové, sportovní a ski oblečení. Sortiment je rozšířen o doplňky, obuv a batohy . To vše z vysoce kvalitních, funkčních materiálů a technologií jako je např. EVENT, POLARTEC, PTX, COOLMAX, SOFT SHELL WINDBARRIER, CORDURA, VIBRAM a další. Nabídka je zaměřena nejen na dospělé, ale i děti.

O značce

ALPINE PRO je předním českým výrobcem sportovního, outdoorového a lyžařského oblečení, obuvi a doplňků. Jedná se o bundy, kalhoty, produkty z fleece, funkční spodní prádlo, trika, obuv, batohy, doplňky a cestovní tašky. Nabídka je zaměřena nejen na dospělé, ale i na děti. Nové kolekce pro jaro/léto/podzim/zima navrhuje český tým designérů. Oblečení je testováno pro ten největší komfort a dokonalou funkčnost profesionálními sportovci, horskými vůdci i „testery" z řad běžných zákazníků, kteří oblečení testují v reálných podmínkách.

Kromě kvalitního outdoorového vybavení pro širokou veřejnost Alpine Pro navrhuje a vyrábí také kolekce pro české olympioniky. S Českým olympijským týmem spolupracuje od roku 2009 a první navržená kolekce pro Vancouver 2010 byla oceněna jako nejlepší olympijská kolekce (The Huffington Post). Další olympijské hry, Londýn 2012, se nesla ve znamení unikátních holínek, které pobláznily celý svět. Nepřehlédnutelná zlatá podšívka bund v Soči 2014 přinesla štěstí nejen Evě Samkové, olympijské vítězce ve snowboardcrossu. V tuto chvíli připravuje Alpine Pro kolekci pro Rio De Janeiro 2016.


Objevujte nová místa v jarní kolekci Alpine Pro!
Prodyšná, odolná, lehká a inspirována přírodou - taková je jarní kolekce Alpine Pro. Vybrali jsme pro vás ty nejmodernější materiály, střihy a barvy. V přírodě i ve městě budete krásně vidět díky reflexním prvkům i kontrastním barvám. Membrána SOFTSHELL a impregnační vrstva DWR vás ochrání v aprílovém počasí proti dešti i větru. Vyberte si z jarní kolekce Alpine Pro a objevujte krásy české přírody!


Z našeho širokého sortimentu si vybere každý. Navštivte naši prodejnu nebo e-shop www.alpinepro.cz a využijte výhodných cen našeho věrnostního Alpine Programu. U nás obléknete celou rodinu.

Těšíme se na vás


Alpine Pro


Více se dozvíte i na webu www.alpinepro.cz

Značky

Alpine Pro

Informace o prodejně

Otevírací doba: 10.00 - 21.00
Telefon: +420 516 770 380
E-mail: shop.hate@alpinepro.cz
Web: www.alpinepro.com
Kontaktní osoba: Marcel Vocilka
Kategorie: Sport a volný čas
Číslo obchodu: 64

Ukázat obchod na mapě centra

28.10. Státní svátek ČR - omezený provoz

Od 1.října 2016 nabyl platnosti nový zákon o státních svátcích. Pátek, 28.října 2016 bude prvním státním svátkem, kdy musí mít obchody s prodejní plochou nad 200m² zavřeno. V našem centru se zákaz týká 19 obchodů. Na ostatních 55 obchodů s prodejní plochou do 200m² se omezení nevztahuje. Abychom minimalizovali negativní dopady tohoto zákona na Vás, naše zákazníky, rozhodli jsme se ponechat centrum v pátek 28. října otevřené.