Armani & Versace Jeans

Obchod zabývající se prodejem italské módy pro ženy a muže.

O značce

Prestižní italská značka Armani Jeans vám přináší ty nejnovější trendy z dílny slavného návrháře Giorgia Armaniho. Značka je ztělesněním vize mladistvé, moderní a uvolněné casual módy vhodné pro každodenní nošení. První kolekce vznikla již v roce 1981 a za tu dobu si vybudovala renomé u všech módních znalců i vyznavačů konzervativnějšího stylu.

VERSACE Jeans je jedinečný a nenapodobitelný luxus vyjádřený přes působivé tvary a barvy. Je nejoblíbenější linií módního domu Versace. VERSACE Jeans kolekce jsou zaměřeny na ležérní, neformální a volnočasové oblečení, high - end denim oblečení a proslulé Versace košile s originálními potisky typickými pouze pro módní dům Versace. Módní linie VERSACE Jeans je distribuována přes speciálních 56 VERSACE butiků a značkových obchodů a také přes více než 1800 velkých multibrandových obchodů po celém světě.

 

Značky

Armani Jeans Versace Jeans

Informace o prodejně

Otevírací doba: 10.00 - 21.00
Telefon: 730 871 197
Kontaktní osoba: Michal Křička
Kategorie: Dámská móda, Pánská móda, Obuv, Doplňky a šperky, Kabelky, tašky a kufry
Číslo obchodu: 53

Ukázat obchod na mapě centra

28.10. Státní svátek ČR - omezený provoz

Od 1.října 2016 nabyl platnosti nový zákon o státních svátcích. Pátek, 28.října 2016 bude prvním státním svátkem, kdy musí mít obchody s prodejní plochou nad 200m² zavřeno. V našem centru se zákaz týká 19 obchodů. Na ostatních 55 obchodů s prodejní plochou do 200m² se omezení nevztahuje. Abychom minimalizovali negativní dopady tohoto zákona na Vás, naše zákazníky, rozhodli jsme se ponechat centrum v pátek 28. října otevřené.