Kudy k nám?

Kudy k nám?

Freeport najdete na česko-rakouských hranicích, jen pár kilometrů od Znojma.

Máme otevřeno 363 dní v roce, vždy od 10.00–21.00.

Podívejte se na mapu

cz

Autogramiáda fotbalových legend 31.8. na Freeportu!

Jste fanoušci fotbalu? Pak určitě znáte jména jako jsou Tomáš Ujfaluši, Marek Jankulovski, Vladmimír Šmicer nebo Tomáš Rosický. A chtěli byste od nich podpis? Pak přijeďte 31.8. na Freeport!

Přijď si pro podpis od legend československého fotbalu, bývalých hráčů FC Barcelona a osobností Real Top Praha!

V pátek, 31.8. od 14:00 se na Freeportu uskuteční autogramiáda titánů českého a slovenského fotbalu, hráčů hvězdného týmu Real Top Praha a FC Barcelona. Získejte podpis nebo fotku s fotbalovými hvězdami a přijeďte na Freeport.

31. srpna se na znojemském stadionu uskuteční sportovní událost, která nemá obdoby! Sejdou se zde českoslovenští hráči, kteří změří své síly s bývalými hráči velkoklubu FC Barcelona! Součástí doprovodného programu je také zápas osobností týmů Real Top Praha vs. Mufuza. Real Top Praha je sportovní tým složený z osobnosti kulturního a sportovního života. Pokud chcete vidět na vlastní oči napříkad herce Leoše Nohu nebo Ladislava Hampla z legendárního Okresního přeboru, máte jedinečnou šanci.

Prozatím nám svoji účast na autogramiádě potvrdili fotbalisti a známé osobnosti, jako jsou Tomáš Ujfaluši, Marek Jankulovski, Tomáš Rosický, Vladimír Šmicer, Leoš Noha, Ladislav Hampl, Andoni Goikoetxea nebo Juan Carlos!

Seznam jmen budeme průběžně doplňovat, upozorňujeme, že může dojít ke změnám.

 

Více informací k samotné akci najdete zde: https://www.facebook.com/events/848335652031051/?active_tab=discussion