Calvin Klein Fashion Store

Calvin Klein je přední světová módní společnost se sídlem v New Yorku. V naší prodejně najdete kromě neodmyslitelných džínů Calvin Klein také další druhy dámských i pánských oděvů a doplňků jako jsou hodinky, šperky či kabelky.

O značce

V rámci různých značek Calvin Klein Collection, ck Calvin Klein, Calvin Klein, Calvin Klein Jeans a Calvin Klein Underwear vyrábí kromě oblečení také doplňky, boty, plavky, pásky, brýle, hodinky, klenoty, kabáty, obleky, vůně, atd. Společnost byla v roce 2005 prodána za 430 milionů dolarů jednomu z největších oděvních společností na světě, Phillips-Van Heusen Corporation.

Mezi tváře kolekce Calvin Klein patřili například Kate Moss, Mark hiphopový zpěvák Marky Mark (dnes známý jako Mark Wahlbeg), Natalia Vodianova, Misch Barton či David Beckham. Po úspěšné kampani na spodní prádlo, které prezentoval Marky Mark, se začalo spodnímu prádlu od Calvina Kleina říkat „calvinky". Mezi známé návrháře, kteří pro Calvin Klein pracovali, patří Jil Sander, Italo Zucchelli a Romeo Gigli.

Značky

Calvin Klein Guess-nove Pinko

Informace o prodejně

Otevírací doba: 10.00 - 21.00
Telefon: +420 725 927 242
E-mail: ck.freeport@ckje.cz
Kontaktní osoba: Veronika Růžičková
Kategorie: Dámská móda, Pánská móda, Kabelky, tašky a kufry
Číslo obchodu: 63

Ukázat obchod na mapě centra

28.10. Státní svátek ČR - omezený provoz

Od 1.října 2016 nabyl platnosti nový zákon o státních svátcích. Pátek, 28.října 2016 bude prvním státním svátkem, kdy musí mít obchody s prodejní plochou nad 200m² zavřeno. V našem centru se zákaz týká 19 obchodů. Na ostatních 55 obchodů s prodejní plochou do 200m² se omezení nevztahuje. Abychom minimalizovali negativní dopady tohoto zákona na Vás, naše zákazníky, rozhodli jsme se ponechat centrum v pátek 28. října otevřené.