Kudy k nám?

Kudy k nám?

Freeport najdete na česko-rakouských hranicích, jen pár kilometrů od Znojma.

Máme otevřeno 363 dní v roce, vždy od 10.00–21.00.

Podívejte se na mapu

Calvin Klein Fashion Store

Calvin Klein je přední světová módní společnost se sídlem v New Yorku. V naší prodejně najdete kromě neodmyslitelných džínů Calvin Klein také další druhy dámských i pánských oděvů a doplňků jako jsou hodinky, šperky či kabelky.

V rámci různých značek Calvin Klein Collection, ck Calvin Klein, Calvin Klein, Calvin Klein Jeans a Calvin Klein Underwear vyrábí kromě oblečení také doplňky, boty, plavky, pásky, brýle, hodinky, klenoty, kabáty, obleky, vůně, atd. Společnost byla v roce 2005 prodána za 430 milionů dolarů jednomu z největších oděvních společností na světě, Phillips-Van Heusen Corporation.

Mezi tváře kolekce Calvin Klein patřili například Kate Moss, Mark hiphopový zpěvák Marky Mark (dnes známý jako Mark Wahlbeg), Natalia Vodianova, Misch Barton či David Beckham. Po úspěšné kampani na spodní prádlo, které prezentoval Marky Mark, se začalo spodnímu prádlu od Calvina Kleina říkat „calvinky". Mezi známé návrháře, kteří pro Calvin Klein pracovali, patří Jil Sander, Italo Zucchelli a Romeo Gigli.

Otevírací doba: 10.00 - 21.00
Telefon: +420 725 927 242
Kontaktní osoba: Veronika Růžičková
E-mail: ck.freeport@ckje.cz
Web: www.fade.cz

Calvin Klein Guess-nove Pinko