Kudy k nám?

Kudy k nám?

Freeport najdete na česko-rakouských hranicích, jen pár kilometrů od Znojma.

Máme otevřeno 363 dní v roce, vždy od 10.00–21.00.

Podívejte se na mapu

Camel Active

Značka camel active představuje luxusnější módu pro muže, pohodlnou a zároveň elegantní. V modelech značky camel active jsou využívány jak klasické, tak také moderní střihy a značka tak představuje oblečení pro nejrůznější příležitosti v životě aktivních mužů.

Předností každé kolekce camel active jsou navíc pokrokové a vysoce kvalitní materiály, které Vám kromě trvalé hodnoty přinášejí také pohodlí a jistotu i v extrémních podmínkách. Značka camel active se snaží obléct muže od hlavy až k patě, a tak nabízíme rozsáhlý výběr oblečení (od bund, svetrů, mikin, triček, kalhot, kraťasů), obuvi, spodního prádla ponožek, ale také doplňků, jako jsou tašky, čepice, hodinky či brýle. Jednotlivé modely jsou navrhovány tak, aby vždy vytvářely celek - hodinky ladí k pásku, boty ke kalhotám, bunda k tašce a tričko k čepici.

První kroky značka uskutečnila prostřednictvím kolekce obuvi - Camel Boots. V následujících letech se nabídka rozrostla o produktové linie oblečení Camel Collection a tašky Camel Bags.

V současné době nabízíme kompletní sortiment oblečení, tašek, spodního prádla, ponožek a ostatních doplňků. S cílem vytvořit jednotnou image značky a nabídnout mužům kompletní kolekci s univerzálními kombinacemi byly v lednu 2000 tyto produktové linie spojeny pod jednotnou značku camel active.

Otevírací doba: 10.00 - 21.00
Telefon: +420 515 223 740
Kontaktní osoba: Kateřina Sapíková
E-mail: OutletStore.Znojmo@seidensticker.de

Camel Active