Desigual

Zábava, barvy a boření konvencí! To jsou slova, která perfektně vystihují značku Desigual, která pochází z vášnivého Španělska.

O značce

Oblečení a doplňky značky Desigual se liší od ostatních na první pohled. Každičký kousek v sobě nese mistrovské dílo, v němž se snoubí netradiční technologie, materiály a výtvarné techniky. Jednotlivé kousky perfektně oživí a podtrhnou jakýkoliv outfit.

Desigual je přes svou originalitu velmi variabilní, záleží jen a jen na vás jak a s čím jej zkombinujete. Nechte se zlákat jeho hravostí, bezstarostností a excentričností a otevřete si dveře ke zcela novému vnímání módy a oblečení.

Značky

Desigual

Informace o prodejně

Otevírací doba: 10.00 - 21.00
Telefon: 777486483
E-mail: desigual.hate@seznam.cz
Kontaktní osoba: Monika Vítková
Kategorie: Dámská móda, Pánská móda, Obuv, Doplňky a šperky, Kabelky, tašky a kufry
Číslo obchodu: 108

Ukázat obchod na mapě centra

Top nabídky

28.10. Státní svátek ČR - omezený provoz

Od 1.října 2016 nabyl platnosti nový zákon o státních svátcích. Pátek, 28.října 2016 bude prvním státním svátkem, kdy musí mít obchody s prodejní plochou nad 200m² zavřeno. V našem centru se zákaz týká 19 obchodů. Na ostatních 55 obchodů s prodejní plochou do 200m² se omezení nevztahuje. Abychom minimalizovali negativní dopady tohoto zákona na Vás, naše zákazníky, rozhodli jsme se ponechat centrum v pátek 28. října otevřené.