Diesel Outlet

Mekka módy, Itálie, v roce 1978 vyprodukovala značku, jež si od počátku dávala za cíl vytvářet kvalitní a módním trendům odpovídající kousky. Tak vznikl Diesel, firma, která již po mnoho let formuje módu pro mladé po celém světě.

O značce

Diesel by nevzniknul nebýt muže jménem Renzo Rosso, od něhož pocházel prvotní impuls k založení této značky. Snad možná proto stál od dob jejího založení v jejím vedení a vytvářel vizi, kterou by se značka Diesel měla ubírat. Jeho záměrem bylo obklopit se kreativními a talentovanými lidmi a ti se až doposud starají o unikátní vzhled jednotlivých kolekcí.

Někteří originalitu zavrhující zprvu nad oblečením kroutili hlavou, Diesel se ale nevzdal a až do dnešní doby se snaží být průkopníkem novinek v oblasti designu oblečení.


Značky

Diesel

Informace o prodejně

Otevírací doba: 10.00 - 21.00
Telefon: +420 515 250 224
E-mail: dieseloutlet@lbm.cz
Web: www.diesel.com
Kontaktní osoba: Lenka Peterková
Kategorie: Dámská móda, Pánská móda, Dětská móda, Obuv
Číslo obchodu: 68

Ukázat obchod na mapě centra

Top nabídky

28.10. Státní svátek ČR - omezený provoz

Od 1.října 2016 nabyl platnosti nový zákon o státních svátcích. Pátek, 28.října 2016 bude prvním státním svátkem, kdy musí mít obchody s prodejní plochou nad 200m² zavřeno. V našem centru se zákaz týká 19 obchodů. Na ostatních 55 obchodů s prodejní plochou do 200m² se omezení nevztahuje. Abychom minimalizovali negativní dopady tohoto zákona na Vás, naše zákazníky, rozhodli jsme se ponechat centrum v pátek 28. října otevřené.