Kudy k nám?

Kudy k nám?

Freeport najdete na česko-rakouských hranicích, jen pár kilometrů od Znojma.

Máme otevřeno 363 dní v roce, vždy od 10.00–21.00.

Podívejte se na mapu

FREYWILLE

Luxusní výrobce tradičních vídeňských klenot FREYWILLE je světově proslulý svými originálními smaltovanými šperky. Náš outletový obchod nabízí kolekce těchto šperků se slevou až 70%! Najdete u nás jak klasické kolekce inspirované starověkým Egyptem či Řeckem a Římem, tak i modernější designy kolekcí Contemporary Art, Hommage á Gustav Klimt či barevné kolekce

Historie značky FREYWILLE

Společnost FREYWILLE byla založena v roce 1951 vídeňskou umělkyní Michaelou Frey, která tvořila především ozdobné artefakty a šperky ze smaltu, ručně dekorované květinovými a folklorními motivy. V roce 1970 začala spolupracovat s Friedrichem Wille, který o deset let později po její smrti společnost převzal a založil mezinárodní tým akademických designerů pod vedením Simone Grünberger.

V současné době má FREYWILLE otevřeno více než 100 vlastních butiků ve 35 zemích na čtyřech kontinentech světa.Tyto butiky najdete na prestižních adresách Evropy, jako jsou Paříž, Milán, Londýn, Hamburg a Berlín, ale i ve světoznámých městech jako je Tokyo, Peking, Hong Kong, Dubai, Moskva, New York a Los Angeles.

ŠirokÝ sortiment FREYWILLE

Výrobci šperků se inspirují v kunsthistorických obdobích starověkého Egypta a Řecko-římské říši. Nyní se ovšem již oblíbená značka stále více inspiruje moderním uměním a snad i díky tomu nachází stále nové a nové příznivce po celém světě. Mezi výrobky FREYWILLE najdete i moderní design kolekce geometrických tvarů Contemporary Art nebo oblíbené motivy slavných umělců, např. slavné „domky" Hundertwassera či rozličné náměty z děl Gustava Klimta.

Kromě pestré palety luxusních dámských smaltovaných šperků Vám nabízíme i pánskou kolekci, zahrnující především hedvábné kravaty, manžetové knoflíčky či spony na kravaty. Pro dámy zase nezbytné textilní doplňky z prvotřídního hedvábí s motivy stejnými, jaké najdete i na špercích FREYWILLE- šátky, šály, gavroche a vše samozřejmě za jedinečné ceny.

Filozofie FREYWILLE

FREYWILLE klade důraz především na uměleckou autentičnost výrobků a na historické a umělecké znalosti svých zaměstnanců. Tvorba každé z kolekcí trvá až několik let. Unikátní design šperků je tvořen kombinací smaltu a 24k zlata s vysokou uměleckou a technickou kvalitou.
Úspěch společnosti FREYWILLE spočívá v lásce k umění, historii a v respektování jiných kultur a druhů práce.

Těšíme se na Vaši návštěvu v outletovém butiku FREYWILLE ve Freeportu!

Otevírací doba: 10.00 - 21.00
Telefon: +420 515 250 108
Kontaktní osoba: Hana Daňová
E-mail: freeport@freywille.com
Web: www.frey-wille.com

Frey Wille nove