Gant Outlet

Značka Gant je protkána bohatou tradicí výroby neformálního oblečení vysoké kvality. V České republice působí módní značka Gant již od roku 1999. V outletové prodejně GANT na Freeportu koupíte navíc tuto značku se slevou 30 -70%!

O značce

Značka Gant je protkána bohatou tradicí výroby neformálního oblečení vysoké kvality. Spojuje americkou ležérnost s evropskou elegancí. Její hodnoty jsou nerozlučně spjaty s autentickým dědictvím amerického východního pobřeží, pocházejícím z roku 1949, kdy byla společnost založena. Od té doby se dále vyvíjela, načerpala inspiraci z Evropy nejen v oblasti látek a návrhů, ale i v oblasti životního stylu. Dnes je vskutku globální lifestylovou značkou. Kolekce značky Gant nabízí široký sortiment pánské, dámské i dětské módy nejen pro volný čas. V licenci značky Gant se také navrhují a prodávají hodinky, obuv, brýle, parfémy a v neposlední řadě luxusní bytové doplňky GANT Home. V České republice působí módní značka Gant již od roku 1999.

Více informací naleznete na www.gantclub.com nebo na našem facebookovém profilu http://www.facebook.com/GANT.CzSk

Značky

Gant

Informace o prodejně

Otevírací doba: 10.00 - 21.00
Telefon: +420 734 752 215
E-mail: 2P15@gant-usa.com
Web: www.vermont.eu
Kontaktní osoba: Renata Železná
Kategorie: Dámská móda, Pánská móda, Dětská móda
Číslo obchodu: 5

Ukázat obchod na mapě centra

28.10. Státní svátek ČR - omezený provoz

Od 1.října 2016 nabyl platnosti nový zákon o státních svátcích. Pátek, 28.října 2016 bude prvním státním svátkem, kdy musí mít obchody s prodejní plochou nad 200m² zavřeno. V našem centru se zákaz týká 19 obchodů. Na ostatních 55 obchodů s prodejní plochou do 200m² se omezení nevztahuje. Abychom minimalizovali negativní dopady tohoto zákona na Vás, naše zákazníky, rozhodli jsme se ponechat centrum v pátek 28. října otevřené.