Guess Outlet

GUESS nabízí originální a nadčasový sortiment dámské a pánské módy, ale i stylové doplňky, jakými jsou kabelky, boty, pásky. Outletová prodejna Guess nabízí slevy vždy 30-70% po celý rok na Freeportu v Hatích!

O značce

Značka GUESS si za dobu své existence právem vydobyla pozici skutečné ikony módní branže a našla si široký okruh milovníků nejen kvalitní módou, ale také líbivými reklamními kampaněmi. GUESS se stala symbolem mladistvého, žhavého a dobrodužného životního stylu. Značku GUESS proslavily mimo jiné světové modelky Claudia Schiffer, Carla Bruni, Naomi Campbell nebo Eva Herzigová.

Značky

Guess-nove

Informace o prodejně

Otevírací doba: 10.00 - 21.00
Telefon: +420 601 589 671
E-mail: guess.freeport@guess.cz
Kontaktní osoba: Ivana Drozdová
Kategorie: Dámská móda, Pánská móda, Doplňky a šperky, Kabelky, tašky a kufry
Číslo obchodu: 52

Ukázat obchod na mapě centra

28.10. Státní svátek ČR - omezený provoz

Od 1.října 2016 nabyl platnosti nový zákon o státních svátcích. Pátek, 28.října 2016 bude prvním státním svátkem, kdy musí mít obchody s prodejní plochou nad 200m² zavřeno. V našem centru se zákaz týká 19 obchodů. Na ostatních 55 obchodů s prodejní plochou do 200m² se omezení nevztahuje. Abychom minimalizovali negativní dopady tohoto zákona na Vás, naše zákazníky, rozhodli jsme se ponechat centrum v pátek 28. října otevřené.