Kudy k nám?

Kudy k nám?

Freeport najdete na česko-rakouských hranicích, jen pár kilometrů od Znojma.

Máme otevřeno 363 dní v roce, vždy od 10.00–21.00.

Podívejte se na mapu

prestige

Hotel Prestige ****

Komfortní čtyřhvězdičkový hotel nacházející se na okraji města Znojma. Celková kapacita ubytovací kapacita je l69 lůžek. Součástí hotelu je perfektně zařízené aquacentrum (sauna, parní kabina, fitcentrum, vířivé koupele, solárium, bazén a bar s obsluhou). Novinka - wellness pobyty, masáže a služby osobního trenéra.

  • Novinka - wellness pobyty, masáže a služby osobního trenéra.
  • Další silnou stránkou hotelu je špičková kuchyně. Kromě širokého výběru á la carte nabízíme různá menu, rauty, bufee a zážitkovou gastronomii v luxusní hotelové restauraci se zahradní terasou a grilem.
  • V hotelu naleznete také starý prostorný vinný sklep s původní křížovou klenbou, v němž se dnes nachází vinárna „U KRÁLE JANA" s kapacitou pro 100 hostů.
  • Uzavřeným společnostem nabízíme 4 salonky s kapacitou od 15 do 130 osob. Zorganizujeme pro vás svatební hostinu i různé oslavy.
  • V hotelu lze, vzhledem k možnosti ubytování, technickému zázemí a také díky nabídce znojemského regionu (pamětihodnosti, příroda, viniční trasy, ekoagroturistika), pořádat i vícedenní firemní a společenské akce.
  • Výměnu peněz pro hosty z ciziny obstará hotelová směnárna, monitorované parkování u hotelu je samozřejmostí. Hotel má k dispozici také garážová stání a půjčovnu kol.

Kontakt

Hotel Prestige, Pražská 100, 669 02 Znojmo
Tel. + 420 515 224 595, E-mail: recepce@hotel-prestige.cz, více informací na: www.hotel-prestige.cz

Související obrázky

Nová položka 4 Prestige