KARA Trutnov

KARA Trutnov je největší český výrobce kožené a kožešinové módy s dlouholetou tradicí. Outletová rodejna KARA Trutnov ve Freeportu je jediná naše prodejna outletového typu. Zde nabízíme zboží z předcházejících kolekcí, avšak 70% výrobků je z kolekce aktuální. Ceny jsou sníženy minimálně o 30%.

O značce

Firma Kara Trutnov a.s je největší českou firmou zabývající se výrobou a prodejem kožené a kožešinové konfekce. Má rozsáhlou síť maloobchodních prodejen v Čechách a Slovensku. Především kvalita a pestrost nabídky je pevně spojena se jménem módní značky KARA, která je lídrem v kožené a kožešinové módě a doplňcích. Prodejem to u nás nekončí! Využijte všech služeb, které Vám KARA nabízí. Zpříjemní Váš nákup, usnadní výběr modelů a pomohou s následnou péčí o zakoupený model. Přímo v prodejnách zajišťujeme veškeré služby spojené s vracením DPH občanům jiných států.

Značky

Kara Trutnov Airstep Galex Marco Tozzi Mjus s.Oliver Samsonite Tamaris

Informace o prodejně

Otevírací doba: 10.00 - 21.00
Telefon: +420 734 754 776
E-mail: znojmo@karatrutnov.cz
Web: www.karatrutnov.cz
Kontaktní osoba: Vladimíra Fabešová
Kategorie: Dámská móda, Pánská móda, Obuv, Kabelky, tašky a kufry
Číslo obchodu: 30

Ukázat obchod na mapě centra

28.10. Státní svátek ČR - omezený provoz

Od 1.října 2016 nabyl platnosti nový zákon o státních svátcích. Pátek, 28.října 2016 bude prvním státním svátkem, kdy musí mít obchody s prodejní plochou nad 200m² zavřeno. V našem centru se zákaz týká 19 obchodů. Na ostatních 55 obchodů s prodejní plochou do 200m² se omezení nevztahuje. Abychom minimalizovali negativní dopady tohoto zákona na Vás, naše zákazníky, rozhodli jsme se ponechat centrum v pátek 28. října otevřené.