Kudy k nám?

Kudy k nám?

Freeport najdete na česko-rakouských hranicích, jen pár kilometrů od Znojma.

Máme otevřeno 363 dní v roce, vždy od 10.00–21.00.

Podívejte se na mapu

Kenvelo

Obchod Kenvelo je správná adresa pro nejaktuálnější módní trendy nejen oblečení, ale i různých doplňků jako jsou šátky, tašky nebo boty.Nejde jen o obdiv, jde hlavně o vaše sebevědomí. V oblečení Kenvelo se stanete fenoménem své ulice, školy, města. V outletové prodejně KENVELO na Freeportu koupíte zboží této značky vždy se slevou 30-70%!

KVL od společnosti KENVELO: STAROVĚKÝ NÁMOŘNÍK - jaro–léto 2018

Plachty, akvamarín, hluboké moře, stopy v písku, vůně mořského vánku a zvuk vln. Nejedná se o živou reportáž z dovolené, jen jsme se zasnili s očima otevřenýma nad kolekcí KVL od společnosti KENVELO pro jaro a léto 2018. Uklidněte svou nedočkavost a dychtění po dovolené s kousky z nové kolekce inspirované mořskými prvky a nechte se obejmout vánkem.

DÁMSKÁ KOLEKCE

První část kolekce, která je již v obchodech, přináší se svými specifickými kousky přechod ze zimy do jara: lehká saka, kardigany, tenké svetry, vesty a dnes už klasické džíny. Sezónní trendy se dále drží námořní inspirace, přičemž paleta barev je důležitým prvkem pro vykreslení letní krajiny. Kolekce KVL od společnosti KENVELO je tvořena pohodlnými styly, díky nimž se žena může cítit elegantně i pohodlně s příznačnými vibracemi dovolené. Obraz starověkého námořníka tvoří modře pruhované halenky, aplikované záplaty, několik odstínů denimu, pruhované vesty v odvážných, kontrastních barvách. Košile jsou klíčovým kusem, které byly získané na dovolené na pobřeží starobylého města. Přicházejí v mnoha tvarech a texturách: vypasované s rukávy ohrnutými v ženském stylu, se čtverci nebo kárované, případně naopak v denimu s květinovou výšivkou. A protože na moři je vítr stálým a spontánním společníkem, jsou velmi důležité doplňkové kousky: lehká sáčka a pruhované vesty, to vše v mnoha barvách, od neutrálních odstínů až po nejintenzivnější oranžovou. Všechno spojuje denimová linie, několik modrých tónů připomínajících moře ve všech jeho březích. Kolekce KVL od společnosti KENVELO je určena pro všechny siluety, obejme ženské tělo a přispívá k jeho tvarování.

PÁNSKÁ KOLEKCE

Mimořádně mužské téma, starověký námořník těží z moře a jeho břehů prostřednictvím směsi specifických textur a barev. S příchodem jara přináší kolekce KVL od společnosti KENVELO řadu dokonalých kousků pro aktivní život, kdy funkčnost žije v dokonalé symbióze s ležérními výraznými prvky v elegantním mužském stylu. Ležérní by bylo klíčovým slovem, které v sobě spojuje denimovou linii, pohodlné blůzy nové kolekce, ležérní měkké kalhoty z lehkých tkanin a jednobarevné košile s hladkou strukturou. Co vás v této sezóně příjemně překvapí, je kvalita materiálů, jež se stává hlavním zaměřením značky.

Otevírací doba: 10.00 - 21.00
Telefon: + 420 602 169 233
Kontaktní osoba: Růžena Krtková
E-mail: f1055K1@knvl.eu

Kenvelo2