Kudy k nám?

Kudy k nám?

Freeport najdete na česko-rakouských hranicích, jen pár kilometrů od Znojma.

Máme otevřeno 363 dní v roce, vždy od 10.00–21.00.

Podívejte se na mapu

Na kolo s Freeportem!

Video outfitu týdne

Dalimila Večeřová

Každý týden originál pro vás připravuje

Dalimila Večeřová

Profesionální stylistka
a bývalá modelka

Ten, kdo miluje cyklistiku, určitě zná značku Briko. Tato značka již 25 let zaručuje kvalitu svých výrobků, které jsou určeny právě pro cyklisty - oblečení, helmy, rukavice, brýle, čepice, ... Firma své výrobky neustále inovuje a snaží se vytvořit co nejlepší podmínky pro ty, kteří chtějí podat skvělý sportovní výkon a přitom se cítit komfortně.Nemusí se jednat pouze o profesionální závodníky, ale tato firma se stará o pohodlí i těch, kteří na kolo vyrazí jen občas.

Možná se zamyslíte nad tím, jaký rozdíl může být například v kvalitě cyklistických kalhot? Briko se specializuje na vývoj vycpávek do těchto kalhot: vycpávky jsou tvořeny z elastických struktur, které se "hýbou" s tělem uživatele, jsou antibakteriální i antistatické. Vycpávky redukují podráždění pokožky, jsou savé a zaručují dobrou hygienu i po řadě vyprání. Veškeré cyklo oblečení je ušito z materiálů, které zaručují komfort v kakýchkoli klimatických podmínkách. Speciální elastické materiály umožňují odvod vlhkosti od těla a dobrou prodyšnost, rychlé schnutí, lehkost i jemnost na omak.

Oblečení má i funkci tepelné izolace a udržuje optimální teplotu těla. Cyklo bundy jsou vyrobeny z materiálů s dobrou odolností proti větru, odvádí vlhkost od těla, jsou prodyšné a zásluhou mikroporézního nátěru i odolné proti vodě. Některé materiály vás dokonce dovedou ochránit i před UV paprsky.
Když jsme se dostali k těm UV paprskům, musíme při cyklistice myslet i na ochranu našich očí. Briko vyrábí brýle nejen jako ochranu před sluncem, UV paprsky, větru a prachu, ale dbá i na naši bezpečnost. Jelikož mají brýle široké a jasné zorné pole ve všech částech zorníku, a to i v periferní části, zaručují optimalizaci vidění. Brýle mají i výbornou ergonomii, což znamená, že rámeček se na obličeji nehýbe a je stabilní v průběhu našich sportovních aktivit.

Dnes jsem se soustředila především na popis výhod, které vás čekají, když si správně vyberete oblečení podle jeho funkčních vlastností.
Nezapomeňte při nákupu ale i na estetickou stránku svého oblečení. Určitě si kalhoty, triko, bundu, rukavičky, brýle, helmu i obuv barevně slaďte například tak, jak to vidíte na cyklistech na naší fotografii. Muž vsadil na kombinaci červené, černé a bílé barvy a žena na černou, žlutou a modrou.

A poslední rada na závěr. Cyklistické oblečení (nejen značky Briko) seženete za nejvýhodnější ceny právě ve Freeportu. Proto je čas rozjet se na hraniční přechod Hatě a užít si zde skvělého nakupování!
Kdo miluje cyklistiku, může dorazit klidně i na kole :-) :-) :-)

Zaujala Vás naše nabídka?

Pak neváhejte a přijeďte do Freeportu! K dispozici je Vám 75 značkových obchodů, které prodávají zboží přes 250 světoznámých značek.