Pepe Jeans Outlet

Pepe Jeans je jedna z nejprogresivnějších značek v oblasti výroby džínového oblečení. Kromě džínsů se zaměřuje také na výrobu triček, mikin, opasků a dalších módních doplňků. U nás najdete výrobky Pepe Jeans se slevou až 50%!

O značce

O Pepe Jeans

Společnost Pepe Jeans byla založena v roce 1973 třemi bratry z Keni, kteří měli malý krámek Pepe Jeans London na Portobello Road ve východní části Londýna. Výrobky byly kvalitní, proto se brzy rozšířily po světě. K nám se značka dostala v roce 1985. Pepe Jeans nyní zaměstnává cca 2.000 pracovníků ve 450 obchodech po celém světě. Ročně vyrobí 4.000.000 kusů oděvů.

Název Pepe Jeans nevznikl podle jména žádného z bratrů. Důvodem byla jednoduchost a rychlost, s jakou se název psal na účtenky. Výrobky Pepe Jeans vynikají svým střihem a barvami. Kolekce jsou charakteristické svou rozdílností a jsou vyráběny pro muže i ženy.

Slavní a Pepe Jeans

Pepe Jeans si vybírá slavné tváře, které je budou reprezentovat. Mezi ně patří například herec Ashton Kutcher či modelka Kate Moss. Dále Sienna Miller, Fernando Alonso, Cristiano Ronaldo, Natalia Vodianova.

V roce 2008 Pepe Jeans vytvořili kolekci inspirovanou Andy Warholem, která se setkala s velkým ohlasem. Obsahovala trička, pásky, šaty s potisky slavných Warholových sítotisků.

Pepe Jeans ve Freeportu

V této outletové prodejně prodáváme zboží z předešlé sezony a zbytky skladových zásob našich ostatních prodejen. Garantujeme vám, že v této prodejně se veškeré zboží prodává v souladu s filozofií společnosti Freeport, tzn., že poskytujeme slevu až do výše 50 %.

Značky

Pepe Jeans

Informace o prodejně

Otevírací doba: 10.00 - 21.00
Telefon: +420 515 250 032
E-mail: PepeJeansOutletZnojmo@pepejeans.com
Kontaktní osoba: Michaela Kapinusová
Kategorie: Dámská móda, Pánská móda
Číslo obchodu: 3

Ukázat obchod na mapě centra

28.10. Státní svátek ČR - omezený provoz

Od 1.října 2016 nabyl platnosti nový zákon o státních svátcích. Pátek, 28.října 2016 bude prvním státním svátkem, kdy musí mít obchody s prodejní plochou nad 200m² zavřeno. V našem centru se zákaz týká 19 obchodů. Na ostatních 55 obchodů s prodejní plochou do 200m² se omezení nevztahuje. Abychom minimalizovali negativní dopady tohoto zákona na Vás, naše zákazníky, rozhodli jsme se ponechat centrum v pátek 28. října otevřené.