Kudy k nám?

Kudy k nám?

Freeport najdete na česko-rakouských hranicích, jen pár kilometrů od Znojma.

Máme otevřeno 363 dní v roce, vždy od 10.00–21.00.

Podívejte se na mapu

1

Rakouská modelka Larissa Marolt jako nová tvář Freeportu

18. leden 2017
Ve spolupráci se světově uznávaným fotografem Manfredem Baumannem se uskutečnilo focení s Larissou Marolt, která se stala novou tváří centra Freeport. Kromě toho byla rakouská modelka a herečka také hostem Late Night Shoppingu a spolupráce s ní je příslibem posílení znalosti centra Freeport v Rakousku.

Díky hvězdnému fotografovi Manfredu Baumannovi vznikly profesionální fotografie v uvolněné atmosféře vídeňského ateliéru. Foceny byly různé náměty, čímž Larissa ukázala, že je perfektní módní ikonou outletového centra v Hatích u Znojma. „Larissa je velmi výrazově rozmanitá, tudíž jsme mohli bez jakýchkoliv problémů fotit odlišná témata jako ´Business´, ´Party´, ´Summerlike´ či ´Street Style´“ pochvaluje si světově známý fotograf Mannfred Baumann.

V rámci spolupráce si čtyřiadvacetiletá modelka také užila nákupů s dalšími rakouskými celebritami během oslav 13. narozenin centra Freeport: „ Nyní hodně cestuji a zřídka se mi stane, abych si dopřála pořádné nákupy. Late Night Shopping  byla skvělá příležitost. Na Freeportu je spousta mých oblíbených značek a ceny, za které jsou zde tyto značky dostupné, jsou senzační“, uvedla Larissa.

Také marketingová manažerka Freeportu Anna Karásková se těší na vzájemnou spolupráci: „Pro naše centrum je spolupráce s rakouskou topmodelkou premiéra a jsme z ní nadšení. Po předchozí úspěšné kampani se Simonou Krainovou, která byla určená zejména našim českým zákazníkům, jsme se rozhodli podpořit image centra také zahraniční osobností. Freeport leží na hraničním přechodu a polovinu našich zákazníků tvoří právě Rakušané, kteří Larissu velmi dobře znají a nyní mají možnost si její tvář spojit s naším centrem. Larissa je velmi milá a profesionální modelka, při focení vládla skvělá atmosféra, která je skvěle zachycena i na zákulisních fotkách“.

Související obrázky

2 3 4