Saxoo London

Saxoo London představuje filozofii oblékání pro muže upřednostňující módní a individuální styl. Kolekce poskytuje cestu trendového stylu oblékání, široké volby počínaje sportovním na každý den, přes oblečení pro volný čas, až po specifickou eleganci.

O značce

SAXOO LONDON je evropská originální značka pánského oblečení, kterou založil v Budapešti v roce 1997 Imre Poteczki, majitel a generální ředitel společnosti. Od roku 2008 se ke společnosti připojil Imre Bacskai jako spolumajitel a výkonný ředitel a obohatil ji svými více než dvacetiletými zkušenostmi v oblasti maloobchodu. Nejprve se společnost nechala inspirovat londýnskou módou z počátku 90. let. První kolekce navrhl mladý anglický návrhář pracující pro zakladatele SAXOO LONDON. V průběhu let si však značka vyvinula svůj vlastní odlišný styl, který odráží nejnovější mezinárodní módní trendy, ale přesto si stále zachovává své jedinečné individuální vlastnosti. Kolekce SAXOO LONDON jsou určeny kosmopolitním lidem, kteří jsou nezávislí, mají cit pro módu, rádi se oblékají inteligentním, ale zároveň ležérním způsobem a mohou s hrdostí nosit oděvy SAXOO LONDON, jako symbol multikulturního životního stylu. Společnost je hrdá na svoji vlastní výrobní linku, která se nachází ve východním Maďarsku a využívá místních dodavatelů, kteří jí již mnoho let poskytují stabilní výrobní zázemí a evropskou kvalitu. Zákazníci kromě vynikající kvality také oceňují zachování tradiční evropské výroby. Kolekce jsou vyráběny v limitovaných sériích, které nejsou určeny širokému trhu. Jsou zaměřeny především na jednotlivce, kteří chtějí vyčnívat z davu a nebojí se nových módních trendů. Prodejní strategií společnosti je kromě provozování franšízové ​​sítě i provozování vlastních maloobchodních jednotek a prodejen. V celé východní Evropě se nachází více než 35 obchodů SAXOO LONDON a vizí společnosti je v nejbližších letech rozšíření obchodní sítě do okolních evropských zemí. Chcete-li se o naší módě dozvědět více, navštivte naše webové stránky na následujících odkazech. https://www.facebook.com/saxoolondon, https://www.youtube.com/user/saxoolondon,https://www.instagram.com/saxoolondon, https://www.pinterest.com/saxoolondon.

Značky

Saxoo London

Informace o prodejně

Otevírací doba: 10:00-21:00
Telefon: +420 702 045 176
E-mail: saxoofreeport@gmail.com
Web: www.saxoo-london.com
Kontaktní osoba: Vendula Smékalová
Kategorie: Pánská móda
Číslo obchodu: 35

Ukázat obchod na mapě centra

Top nabídky

28.10. Státní svátek ČR - omezený provoz

Od 1.října 2016 nabyl platnosti nový zákon o státních svátcích. Pátek, 28.října 2016 bude prvním státním svátkem, kdy musí mít obchody s prodejní plochou nad 200m² zavřeno. V našem centru se zákaz týká 19 obchodů. Na ostatních 55 obchodů s prodejní plochou do 200m² se omezení nevztahuje. Abychom minimalizovali negativní dopady tohoto zákona na Vás, naše zákazníky, rozhodli jsme se ponechat centrum v pátek 28. října otevřené.