Tom Tailor

TOM TAILOR jako „New Urban Player“ sází na příslib značky, která sděluje: „Life is a game, play it, be confident, dress in style“. Odjakživa totiž oslovuje ty zákazníky, kterým jde o individualitu, sebevědomí a aktivitu a kteří žijí v dynamickém městském prostředí. Tento Urban Player se tedy může spolehnout na autentické a sebevědomé modely TOM TAILOR. Ty se na jedné straně vyznačují ležérními, sportovními a přírodními prvky, jejichž základem je stylová jistota a modernost.

O značce

Značka dále staví na soudobých stylech s jasnou, jednoznačnou výpovědí. Jsou sebevědomé, módní, elegantní, stylové, méně pestrobarevné; disponují vybranými látkami a vysokými stupni kvality. Všechny styly se každý rok objevují ve dvanácti kolekcích.
Svět značky a produktové portfolio TOM TAILOR jsou obohaceny o široký sortiment doplňků. Portfolio totiž díky více než 26 licencovaným produktům v nejrůznějších skupinách výrobků zahrnuje brýle a tašky a sahá až k obuvi a hodinkám. Společnost TOM TAILOR nabízí také spodní prádlo, punčochy, parfémy, bodywear, pásky, šperky, deštníky a pouzdra na mobilní telefony.

Značky

Tom Tailor

Informace o prodejně

Otevírací doba: 10.00 - 21.00
Telefon: +420 515 222 541
E-mail: outlet.freeport@tom-tailor.com
Web: www.tom-tailor.com
Kontaktní osoba: Dagmar Bortlová
Kategorie: Dámská móda, Pánská móda
Číslo obchodu: 46

Ukázat obchod na mapě centra

Top nabídky

28.10. Státní svátek ČR - omezený provoz

Od 1.října 2016 nabyl platnosti nový zákon o státních svátcích. Pátek, 28.října 2016 bude prvním státním svátkem, kdy musí mít obchody s prodejní plochou nad 200m² zavřeno. V našem centru se zákaz týká 19 obchodů. Na ostatních 55 obchodů s prodejní plochou do 200m² se omezení nevztahuje. Abychom minimalizovali negativní dopady tohoto zákona na Vás, naše zákazníky, rozhodli jsme se ponechat centrum v pátek 28. října otevřené.