Tommy Hilfiger

Ve Freeportu je největší prodejna Tommy Hilfiger s nejširším sortimentem v ČR. Značka Tommy Hilfiger kombinuje svěží americký styl s jedinečnými detaily. Poskytuje klasické a zároveň zajímavé modely zákazníkům, kteří hledají kvalitu módních návrhářů za příznivou cenu. V outletové prodejně Tommy Hilfiger na Freeportu si vybere každý, dámy i páni.

O značce

Tommy Hilfiger: "Dressing should be a fun, creative way expresses yourself, with clothes celebrating your individuality. My collections are meant to relate to the many aspects of a person's life."

Tommy Hilfiger: "Odívání by měla být zábava, tvůrčí cesta jak představit sama sebe, oslava Vaší osobnosti. Moje kolekce jsou míněny tak, aby se vztahovaly k mnoha aspektům lidského života." Tommy Hilfiger

Značky

Tommy Hilfiger

Informace o prodejně

Otevírací doba: 10.00 - 21.00
Telefon: +420 515 250 296
E-mail: thoutlet.freeport@tommy.com
Web: www.tommy.com
Kontaktní osoba: Luboš Hanák
Kategorie: Dámská móda, Pánská móda, Dětská móda
Číslo obchodu: 86/87/88

Ukázat obchod na mapě centra

28.10. Státní svátek ČR - omezený provoz

Od 1.října 2016 nabyl platnosti nový zákon o státních svátcích. Pátek, 28.října 2016 bude prvním státním svátkem, kdy musí mít obchody s prodejní plochou nad 200m² zavřeno. V našem centru se zákaz týká 19 obchodů. Na ostatních 55 obchodů s prodejní plochou do 200m² se omezení nevztahuje. Abychom minimalizovali negativní dopady tohoto zákona na Vás, naše zákazníky, rozhodli jsme se ponechat centrum v pátek 28. října otevřené.