Kudy k nám?

Kudy k nám?

Freeport najdete na česko-rakouských hranicích, jen pár kilometrů od Znojma.

Máme otevřeno 363 dní v roce, vždy od 10.00–21.00.

Podívejte se na mapu

ASICS

Společnost ASICS již více než 60 let vyvíjí sportovní obuv a sportovní oblečení a opírá se o šest desetiletí dlouhou inovativní činnost v oblasti výzkumu a vývoje, revoluční technologie a úspěšnou sportovní historii.

O značce ASICS
Když v roce 1949 založil Japonec Kihachiro Onitsuka firmu Onitsuka Tiger, měl určitou vizi: Chtěl vyrábět sportovní obuv, která pomůže sportovcům na celém světě, aby zdravým způsobem dosáhli svých osobních cílů. Z firmy se stala společnost ASICS.
Název ASICS je zkratkou latinské věty „Anima Sana in Corpore Sano," což v překladu znamená „Ve zdravém těle zdravý duch."
Společnost ASICS již více než 60 let vyvíjí sportovní obuv a sportovní oblečení a opírá se o šest desetiletí dlouhou inovativní činnost v oblasti výzkumu a vývoje, revoluční technologie a úspěšnou sportovní historii. Hledání nových řešení bylo vždy hnací silou všech našich konceptů, díky nimž jsme sportovní obuv posouvali o další kus dopředu. Základem je náš vědecký přístup, kdy naši vývojoví pracovníci ve výzkumném centru ASICS v Kóbe (Japonsko) v každé fázi velmi úzce spolupracují se sportovci a sportovkyněmi na celém světě. Technologie, jako například náš tlumící systém GEL, revoluční Impact Guidance System (I.G.S.) a Biomorphic, nám pomohli vytvořit jedny z nejpohodlnějších a výkonnost zvyšujících bot a oblečení na trhu, a to jak pro pro profesionální, tak i pro rekreační sportovce.

Filosofie
Inovativní přistup založený na vědeckém výzkumu a úzké spolupráci se sportovci je základem pro naše cíle:
Vytvářet inovativní řešení a technologie sportovních produktů, které pomohou sportovcům a aktivním lidem dosáhnout jejich cílů.

Název naší firmy je zkratkou latinské fráze „Anima Sana In Corpore Sano", což znamená: „Ve zdravém těle zdravý duch." A právě toto prostupuje celou filosofií naší značky, jejímž základem jsou konzistence, naše inovace, důraz na kvalitu a naše originalita.


Otevírací doba: 10.00 - 21.00
Telefon: +420 515 222 275
Kontaktní osoba: Pavel Tomášů
E-mail: hate.outlet@asics.com
Web: www.facebook.com/asicsoutlethate

Asics