Kudy k nám?

Kudy k nám?

Freeport najdete na česko-rakouských hranicích, jen pár kilometrů od Znojma.

Máme otevřeno 363 dní v roce, vždy od 10.00–20.00.

Podívejte se na mapu

Hotel Katerina hlavní

Boutique Hotel KATERINA

Boutique Hotel KATERINA v honosné vile z počátku 20. století se může pochlubit výjimečnou polohou. Najdete ho v samotném centru historického jádra královského města Znojma, jen pár kroků od vstupu do malebné přírody Národního parku Podyjí, jímž protéká řeka Dyje. Náš hotel je jedinečný svou nenapodobitelností a poskytnutým soukromím, pramenícím z luxusu pouze osmi útulně zařízených pokojů.

  • Ubytování - Všechny pokoje jsou vybaveny individuálně kontrolovanou klimatizací, koupelnou se sprchovým koutem, fénem, kabelovou TV, telefonem s přímou volbou, mini-barem a Wi-Fi internetem zdarma. Nadčasový design všech osmi pokojů je zařízen s prioritou Vašeho pohodlí. Pečlivě jsme pro Vás vybírali kvalitní dřevěný nábytek, postelové matrace a veškeré interiérové vybavení k uspokojení i té nejnáročnější klientely.
  • Restaurace - V hotelové restauraci Panorama servírujeme pokrmy připravené z čerstvých surovin s cílem naplnit očekávání labužníků i těch nejpřísnějších znalců gastronomie. To vše doplněné výbornými víny.
  • Wellness - Naše wellness je mimořádné svou filozofií maximálního soukromí pro dva a špičkovým vybavením nejvyšší kvality. V útulném prostředí Vám jemné tóny hudby a vůní navodí atmosféru pohody a klidu.

Kontakt:

Boutique Hotel Katerina, Na Valech 1556/7, 669 02 Znojmo

Tel. + 420 702 207 777, E-mail: recepce@hotelkaterina.cz, více informací na: www.hotelkaterina.cz

 

Související obrázky

Hotel Katerina 1 Hotel Katerina 2 Hotel Katerina 3 Hotel Katerina 4 Hotel Katerina 5 Hotel Katerina 6 Hotel Katerina 7 Hotel Katerina 8