Kudy k nám?

Kudy k nám?

Freeport najdete na česko-rakouských hranicích, jen pár kilometrů od Znojma.

Máme otevřeno 363 dní v roce, vždy od 10.00–20.00.

Podívejte se na mapu

1

Centrum Freeport oslavil svou renovaci stylově. Late Night Shopping přilákal přes 23 000 návštěvníků

V sobotu 14. dubna proběhla v outletovém centru Freeport Fashion Outlet v Hatích u Znojma netradiční nákupní akce Late Night Shopping. U příležitosti oficiálního představení nově renovovaného centra přišlo za výhodnými nákupy a bohatým doprovodným programem více než 23 000 návštěvníků.

„Věříme, že si návštěvníci užili mimořádný zážitek. Navíc se mohli na vlastní oči přesvědčit o nové podobě exteriérů i interiérů centra, které mají ještě více posílit příjemný zážitek z nakupování a prezentovat co nejlépe světové módní značky,“ uvedla Anna Karásková, marketingová manažerka centra Freeport Fashion Outlet.

Nová vnější i vnitřní podoba centra, která si vyžádala investice kolem 40 milionů korun, vychází z uměleckého stylu Art Nouveau, v tuzemsku známém jako secese.

Samotný program během Late Night Shoppingu návštěvníkům nabídl kromě vysokých slev také celou řadu atraktivních akcí: vystoupení rappera Lipa nebo skupiny Atmo Music. Hlavním hostem byla česká topmodelka Simona Krainová. Jeden z návštěvníků se navíc stal výhercem zájezdu pro dvě osoby na Maledivy. Celým večerním programem provázel známý moderátor Evropy 2, Patrik Hezucký.

Související obrázky

2 3 4 5