Kudy k nám?

Kudy k nám?

Freeport najdete na česko-rakouských hranicích, jen pár kilometrů od Znojma.

Máme otevřeno 363 dní v roce, vždy od 10.00–21.00.

Podívejte se na mapu

Coccodrillo

Nově otevřená outletová prodejna Coccodrillo na Freeportu nabízí módu pro děti do věku 14 let, známou po celém světě. Kolekce navrhují módní návrháři s důrazem na světové trendy.

Coccodrillo – Oblečení pro děti

Dodáváme na trh výjimečné oděvy, díky nimž bude každý drobeček nejen moci se cítit pohodlně, ale také skvěle vypadat. Námi navržené a vyráběné dětské oblečení se dokonale hodí jak pro kojence, tak pro školáky.

Nabízíme dokonalá řešení pro dívky i chlapce. Naše značkové oblečení pro děti je vyráběno výhradně za použití přírodních tkanin, které jsou šetrné vůči pleti dítěte a nezpůsobují alergické reakce ani podráždění. Použité materiály navíc zaručují vhodnou cirkulaci vzduchu, díky čemuž má každá ratolest zajištěno udržení tělesné teploty na správné úrovni. Důležitou vlastností, kterou má naše oblečení pro děti, je také promyšlený střih, který zaručuje zcela volný pohyb, což je velmi důležité v prvních letech života.

Dětské značkové oblečení značky Coccodrillo je dostupné v mnoha fantastických barvách a nádherných vzorech, které zdůrazňují barvitou osobnost malých dětí. U nás najdete dětské značkové oblečení, které je dostupné v rámci tří různých kolekcí: pro každodenní nošení, elegantní a sportovní. Z tohoto důvodu budou oděvy zakoupené u nás ideální pro každou příležitost! Z našeho oblečení pro děti budete moci vytvářet líbivé a módní stylizace, ve kterých bude každý drobeček působit oslňujícím dojmem! Zaručujeme, že jak dítě ve věku několika let, tak i školák bude velmi rád nosit naše bundy, trička, kalhoty, svetry, mikiny, halenky, šaty a další úchvatné oblečky. V našem sortimentu najdete také krásné doplňky obohacující každou stylizaci, mezi nimiž jsou boty, kabelky a nádherné pásky.

Otevírací doba: 10.00 - 21.00
Telefon: +420 722 622 935
Kontaktní osoba: Sylva Tučková
E-mail: freeport.coccodrillo@seznam.cz
Web:

Coccodrillo logo