Kudy k nám?

Kudy k nám?

Freeport najdete na česko-rakouských hranicích, jen pár kilometrů od Znojma.

Máme otevřeno 363 dní v roce, vždy od 10.00–20.00.

Podívejte se na mapu

aplikace bez souteze

Freeport spouští věrnostní aplikaci!

Vážení zákazníci, s radostí vám oznamujeme, že jsme pro vás spustili mobilní aplikaci Freeport!

  • Jak věrnostní aplikace funguje?

Po stažení aplikace z App Store nebo Google Play se stáváte automaticky členem VIP Clubu a vlastníkem digitální věrnostní karty, která vám přináší spoustu benefitů a výhod. Navíc vás bude aplikace upozorňovat na akce a události, které se ve Freeportu i v jednotlivých obchodech konají.

  • Proč si stáhnout aplikaci Freeport?

V mobilní aplikaci naleznete 2 věrnostní programy

  1. Okamžitá VIP Clubová sleva - k získání slevy v obchodě zapojeném do VIP Clubu (SEZNAM ZDE) stačí na pokladně ukázat VIP kartu, kterou naleznete na hlavní stránce v aplikaci
  2. Bonusový program - Za každý nákup v obchodech  sbíráte body - 1 nákup = 5 bodů, které následně můžete směnit za zajímavé odměny. Během nákupu stačí v mobilní aplikaci vyfotit QR kód, který vám ukáže prodavač. V jednom obchodě můžete získat body pouze jednou za den, při druhém nákupu ve stejném obchodě budete po vyfocení QR kódu informováni, že jste překročili denní limit pro sbírání bodů.
  • Uplatnění benefitů

Dle výše nasbíraných bodů se vám budou postupně odemykat nové benefity. Pro vyzvednutí výher od Freeportu jako například sektu nebo poukazů (např. na ubytování, slevu na vstup do muzea) se pro výhru dostavte na informační centrum u hlavního vchodu, kde si naskenujete QR kód a obratem dostanete odměny. Pro uplatnění benefitu od obchodů zapojených do VIP Klubu stačí u pokladny příslušného obchodu před prodavačem ukázat, že na daný benefit máte nárok a kliknout na tlačítko "získat". Otevře se vám kamera pro naskenování QR kódu, který vám prodavač ukáže na kartičce.

Aplikace ke stažení

  • Pro iOS ZDE 
  • Pro Android ZDE

Související soubory