Kudy k nám?

Kudy k nám?

Freeport najdete na česko-rakouských hranicích, jen pár kilometrů od Znojma.

Máme otevřeno 363 dní v roce, vždy od 10.00–21.00.

Podívejte se na mapu

Freeport uzavřel partnerství se znojemským hokejovým klubem

Freeport uzavřel partnerství se znojemským hokejovým klubem

Novým partnerem outletového centra se značkovým oblečením Freeport Fashion Outlet se stal hokejový klub Orli Znojmo. Freeport pro fanoušky znojemského hokeje i návštěvníky centra díky tomu nabídne celou řadu atraktivních výhod při nakupování více než 250 světových značek oblečení a módních doplňků. Centrum Freeport prodává značkovou módu za ceny, které jsou vždy o 30 až 70 % nižší než v běžných obchodech.

„Těší nás, že jsme uzavřeli partnerství se znojemským hokejovým klubem. Spojuje nás především pevný vztah k regionu a k lidem, kteří v něm žijí, stejně jako dlouholetá tradice obou značek, záruka kvality a známost, která překračuje hranice samotného Znojemska. V neposlední řadě jsme rádi, že vzájemná spolupráce bude mít spousty konkrétních přínosů pro fanoušky ledního hokeje a návštěvníků našeho centra. Čeká je o to více atraktivních zážitků a zábavy z hokeje i nakupování,“ uvedla Anna Karásková, marketingová ředitelka nákupního centra se značkovým oblečením Freeport Fashion Outlet.

„Jsme velice rádi, že se nám podařilo navázat vzájemnou spolupráci. Přinese výhody nejen klubu, ale také fanouškům," řekl manažer klubu Petr Veselý. „Jde o významné partnerství, které, jak doufáme, se bude v budoucnosti dále rozvíjet. První konkrétní bonusy spolupráce budou moci fanoušci zaznamenat již při zakoupení permanentní vstupenky na novou sezónu, kdy jim Freeport poskytne řadu výhod," dodal Veselý.

Orli Znojmo je moravský hokejový klub ze Znojma. Od sezóny 2011/12 startuje v rakouské Erste Bank Eishockey Liga. Informace o Orli Znojmo najdete také na webových stránkách.