Kudy k nám?

Kudy k nám?

Freeport najdete na česko-rakouských hranicích, jen pár kilometrů od Znojma.

Máme otevřeno 363 dní v roce, vždy od 10.00–21.00.

Podívejte se na mapu

FREYWILLE

Luxusní výrobce tradičních vídeňských klenot FREYWILLE je světově proslulý svými originálními smaltovanými šperky. Náš outletový obchod nabízí kolekce těchto šperků s minimální slevou 50% z původních cen, výprodejové kusy či sety mohou být až se slevou 80%. V našem butiku dále najdete textilní doplňky jako šátky, šály a pánskou linii hedvábných kravat.

Historie značky FREYWILLE

Společnost FREYWILLE byla založena v roce 1951 vídeňskou umělkyní Michaelou Frey, která tvořila především ozdobné artefakty a šperky ze smaltu, ručně dekorované květinovými a folklorními motivy. V roce 1970 začala spolupracovat s Friedrichem Wille, který o deset let později po její smrti společnost převzal a založil mezinárodní tým akademických designerů pod vedením Simone Grünberger.

V současné době má FREYWILLE otevřeno více než 100 vlastních butiků ve 35 zemích na čtyřech kontinentech světa.Tyto butiky najdete na prestižních adresách Evropy, jako jsou Paříž, Milán, Londýn, Hamburg a Berlín, ale i ve světoznámých městech jako je Tokyo, Peking, Hong Kong, Dubai, Moskva, New York a Los Angeles.

ŠirokÝ sortiment FREYWILLE

Výrobci šperků se inspirují v kunsthistorických obdobích starověkého Egypta a Řecko-římské říši. Nyní se ovšem již oblíbená značka stále více inspiruje moderním uměním a snad i díky tomu nachází stále nové a nové příznivce po celém světě. Mezi výrobky FREYWILLE najdete i moderní design kolekce geometrických tvarů Contemporary Art nebo oblíbené motivy slavných umělců, např. rozličné náměty z děl Gustava Klimta.

Filozofie FREYWILLE

FREYWILLE klade důraz především na uměleckou autentičnost výrobků a na historické a umělecké znalosti svých zaměstnanců. Tvorba každé z kolekcí trvá až několik let. Unikátní design šperků je tvořen kombinací smaltu a 24k zlata s vysokou uměleckou a technickou kvalitou.
Úspěch společnosti FREYWILLE spočívá v lásce k umění, historii a v respektování jiných kultur a druhů práce.

Těšíme se na Vaši návštěvu v outletovém butiku FREYWILLE ve Freeportu!

Otevírací doba: 10.00 - 21.00
Telefon: +420 515 250 108
Kontaktní osoba: Petra Šalomounová
E-mail: freeport@freywille.com
Web: www.frey-wille.com

Frey Wille nove