Kudy k nám?

Kudy k nám?

Freeport najdete na česko-rakouských hranicích, jen pár kilometrů od Znojma.

Máme otevřeno 363 dní v roce, vždy od 10.00–21.00.

Podívejte se na mapu

Gold Corner

Gold Corner je rodinná firma s 25 letou zkušeností se značkovými obchody s hodinkami a zlatými nebo stříbrnými šperky. Filozofií a ambicemi firmy Gold Corner je nabídnout eleganci a krásu za dostupnou cenu co nejširšímu počtu lidí. Naším cílem je umožnit Vám co nejpříjemnější formu nákupu. Jsme přesvědčeni, že značkové zboží, které nabízíme, nadchne všechny milovníky krásy, kvality a moderního designu.

 

Kde se zvala značka YAKUZA PREMIUM?

Všechno to začalo v roce 2004, v roce, kdy byla založena značka YAKUZAINK.
Značka, kterou uvedli na trh 2 návrháři a majitelé Markus E. a Florian S., po dobu 8 let se jim dařilo a měli se značkou úspěch. Život bláznivým tempem, neustálé návštěvy veletrhů i neustálé hledání nových nápadů a trendů určovaly každodenní život obou. To nezůstalo bez následků a zlom nastal v roce 2012. Po vnitřních neshodách ohledně dalšího směřování značky, stejně jako různých pohledů na kvalitu a image, bylo rozhodnuto. Každý šel jiným směrem. Bylo smluvně rozhodnuto přestat používat název YAKUZAINK. Výsledkem byly dvě nezávislé značky Yakuza a Yakuza Premium.

My jsme se rozhodli nabízet značku Yakuza Premium a to hlavně díky vlastním zkušenostem s výbornou kvalitou materiálů a zpracováním. Aktuálně Yakuza Premium patří k nejoblíbenějším streetwearovým značkám fighterské scény......a navíc jejich potisky prostě musíš milovat

Otevírací doba: 10.00 - 21.00
Telefon: 777 977 414
Kontaktní osoba: Andrea Malá
E-mail: goldcorner-hate@seznam.cz
Web:

Gold Corner YAKUZA Premium