Kudy k nám?

Kudy k nám?

Freeport najdete na česko-rakouských hranicích, jen pár kilometrů od Znojma.

Máme otevřeno 363 dní v roce, vždy od 10.00–21.00.

Podívejte se na mapu

Jerem

Outletová prodejna Jerem nabízí pánské oblečení o 30% levněji, než v klasických obchodech. I přesto se vždy jedná o nejnovější kolekce. V našem obchodě nabízíme službu Tax Free /Global Blue/.

Naše společnost je francouzskou rodinou firmou, která už po 3 generace vyrábí a distribuje pánskou luxusní konfekci. Naším hlavním cílem je nabídnout výrobky s nejlepším poměrem kvality a ceny. Díky pečlivému výběru materiálů, kvalitnímu zpracování a prodeji přímo zákazníkům se nám daří udržet ceny minimálně o 30% níž než v klasickém maloobchodě s luxusní pánskou konfekcí. Od roku 1995 rozšiřujeme svou vlastní obchodní síť pod značkou Jerem. V našich obchodech nabízíme i jiné luxusní značky pánské módy.

V našem obchodě nabízíme:

Obleky a saka:

Klasické a nadčasové ušité vždy z kvalitních látek (100% vlna, SUPER 100´S, SUPER 120´S, SUPER 150´S, vlna + hedvábí) nebo trendy obleky a saka ze lnu a bavlny.

Parky:

Sportovní nebo chic s pečlivě vypracovanou vnitřní multifunkční stranou. V současné kolekci najdete péřové bundy stejně jako vesty, moderní bundy s příměsí technických materiálů ale i nadčasové kousky vhodné pro každý věk.

Košile:

Ušité z kvalitní 100% bavlny " s moderním střihem přiléhajícím více na tělo nebo zcela vypasované košile ze směsi bavlna a elastenu.

Kalhoty a rifle:

S širokým výběrem od klasických kalhot ze 100% vlny až po trendy kalhoty a rifle pro volný čas.

Trika a svetry:

S moderní úpravou "obnošeného vzhledu", které je dosaženo vymýváním původní barvy z každého kusu oblečení zvlášť. Díky této úpravě je každý kus originálem.

Kravaty:

Všechny kravaty jsou vyrobeny z hedvábí.


 

Otevírací doba: 10.00 - 21.00
Telefon: +420 515 250 316
Kontaktní osoba: Světlana Otevřelová
E-mail: znoj@jerem.com
Web: www.jerem.com

Jerem