Kudy k nám?

Kudy k nám?

Freeport najdete na česko-rakouských hranicích, jen pár kilometrů od Znojma.

Máme otevřeno 363 dní v roce, vždy od 10.00–20.00.

Podívejte se na mapu

Lee Cooper

Lee Cooper je první evropská autentická denimová značka, založená v roce 1908! "Devoted to denim, dedicated to styl." V outletové prodejně Lee Cooper na Freeportu koupíte zboží této značky vždy se slevou 30-70%!

LEE COOPER PODZIM-ZIMA 2022

Značka Lee Cooper byla založena v roce 1908 v londýnském East Endu a byla první autentickou značkou denimu v Evropě.Značka Lee Cooper byla založena v roce 1908 v londýnském East Endu a byla první autentickou značkou denimu v Evropě.

Od roku 1908 až dodnes píše Lee Cooper příběh nových kulturních hnutí, příběh svobodného ducha, který odvážně posouvá hranice mentalit a kultur tak, abychom si dnes mohli užívat stylové a kulturní svobody, jak ji známe.

Svou značku nosíme s hrdostí. Logo Lee Cooper se stalo zásadním prvkem v kouscích podzimní a zimní sezóny: džíny, košile, svetry, mikiny, bundy, ale také trička s krátkým rukávem, v různých barvách a s různými potisky, a navíc řada, která je nově věnována sportovnímu, decentnímu a multifunkčnímu stylu. Tato kolekce podzim-zima 2022 reprezentuje autentický městský styl spolu s britskými barvy v zastoupení námořnicky modré, bílé a červené.

DÁMSKÁ KOLEKCE

Nová dámská kolekce je věnována autentickému britskému denimu s tradicí Lee Cooper. Díky tomu jsme dosáhli outfitů vhodných pro každou část dne, ale také pro různé aktivity - od ranní kávy v kavárně, přes práci v kanceláři, až po pozdní večer ve městě s přáteli. Klíčovými kousky jsou svetry, kostkované košile, bavlněná trika s dlouhým a krátkým rukávem, vesty a prošívané bundy. Kolekce zahrnuje také jemné pletené svetry v odstínech fialové, tmavě modré, červené a pletené šaty, které přidají ženskost i do ležérního outfitu. Denim produkty Lee Cooper jsou vyrobeny z pravého denimu.

Sportovní kolekce Lee Cooper je tvořena jak funkčním oblečením na sport, tak oblečením pro volný čas. Obě kategorie se k sobě navzájem výborně hodí. Sportovní kolekce klade důraz na funkčnost. Obsahuje lehké bundy, mikiny, bavlněné halenky a tepláky v odstínech červené a tmavě modré, které se snadno kombinují. Důkežitými detaily jsou ohyby, stylová britská vlajka na přední straně triček a červené logo značky na kapsách džín.

Barevnou paletu utváří barvy specifické pro podzim počínaje černou, přes tmavě modrou, modrou, červenou, šedou, bílou a odstíny fialové konče.

PÁNSKÁ KOLEKCE

Kousky pánské kolekce jsou výrazné, určené pro aktivní muže. Najdeme zde bundy, prošívané vesty s kapucí i bez, jemné nebo výrazné svetry se zapínáním, jednobarevné i kostkované denimové košile, klasické košile s dlouhým rukávem a decentním potiskem. Nechybí bavlněná trika s nápisy v angličtině, ani bavlněné mikiny a bundy s kontrastními detaily a zipy. Koženková bunda dodává na mužnosti a britském stylu, který doporučujeme doplnit o džíny Lee Cooper!

S barvami podobnými barvám z dámské kolekce, jmenovitě odstíny modré, bílé, zelené, různým druhy červené, ale také některými klíčovými elementy v odstínech žluté, je kolekce Lee Cooper podzim-zima 2022 elegantní a mužná zároveň.

Barvy se snoubí s precizními liniemi oblečení a výraznými detaily. Zimní kolekce zahrnuje rukavice, čepice a hřejivé měkké šály, které vás udrží v teple a pohodlí ať už sněží, nebo fouká vítr. Jednoduché, jednobarvé modely, které snadno sladíte s jakýmkoli outfitem, ale také šály a čepice, díky kterým vystoupíte z davu.

To vše doplněné o logo Lee Cooper. Všechny tyto ikonické kousky jsou k dispozici v kolekci Lee Cooper podzim-zima 2022. Příběh značky Lee Cooper pokračuje prostřednictvím těch, kteří se nošením svých oblíbených Lee Cooper modelů cítí svobodní a schopni dobývat svět.

ZASVĚCEN DENIMU, ODDÁN STYLU!

Otevírací doba: 10.00 - 20.00
Telefon: 770 142 562
Kontaktní osoba: Žaneta Stulhoferová
E-mail: 5411@gut.cz
Web: www.lee-cooper.cz

Logo Lee Cooper