Kudy k nám?

Kudy k nám?

Freeport najdete na česko-rakouských hranicích, jen pár kilometrů od Znojma.

Máme otevřeno 363 dní v roce, vždy od 10.00–21.00.

Podívejte se na mapu

LIME CONCEPT STORE

Armani Exchange: nejmladší značka módního domu Giorgio Armani, která vznikla v roce 1991 původně pro americký trh se vrátila zpět pod křídla italského vedení. To se rozhodlo ukončit výrobu linie Armani Jeans a nahradit ji právě touto moderní mladistvou značkou nabízející oblečení vhodné do práce i na volný čas. Je cenově dostupnější, orientovaná na mladší cílovou skupinu, rychlá a metropolitní.

V široké škále produktů této značky můžete najít dámské, pánské i dětské oblečení a doplňky.

Armani Exchange spolupracuje s mnoha světovými celebritami, v současných kampaních AX září modelka Selah Marley a DJ Martin Garrix.

HUGO by Hugo BOSS: německá značka HUGO BOSS šije oděvy již od roku 1948 a i přes svou pohnutou minulost se drží na špičce oděvního průmyslu. Cenově dostupnější linie HUGO je určena mladým zákazníkům, kteří hledají progresivnější trendovou módu. Kolekce jsou hravé, dobře pasují jak ke klasickému vkusu a stylu, tak i k milovníkům extravagantnějších kreací.

HUGO pánská kolekce zahrnuje jak kousky na běžné nošení tak také business řadu, kde je stále jádrem kvalitní krejčovská práce. HUGO zpochybňuje zavedené pojetí pánského oblečení, je pro ty, kteří chtějí vést spíše než pro ty, kteří následují.

HUGO muž má jediné pravidlo, pokud jde o styl: být svým pravým já a nic jiného.

HUGO dámská kolekce nabízí modely plné odvážného postoje, od moderního krejčovství až po šaty na party a každodenní oblečení. Neexistují žádná pravidla. Vše může být smíšeno se vším. HUGO žena vnímá módu jako formu sebevyjádření a chápe sílu oděvu přetvářet.

PENNYBLACK: značka je součástí společnosti Max Mara, byla založena v roce 1978 a dnes patří k nejoblíbenějším módním značkám v Itálii. Pennyblack charakterizuje vynikající kvalita výrobků za dostupné ceny. Oděvy jsou určeny pouze ženám, sebevědomým, jimž je vlastní sofistikovaný, ale snadno nositelný styl, a hledají vysoce kvalitní materiály s precizním zpracováním. Oděvy a doplňky, které v kolekci najdeme, jsou určeny na každodenní nošení, speciální příležitosti i volnočasové aktivity.

Kolekce Pennyblack navrhuje tým mladých inovativních designérů z celého světa. Jejich prostřednictvím společnost potvrzuje, že věnuje pozornost nejnovějším a nejzajímavějším objevům módní scény.

Ferrante: tradiční italská značka zakládající si na prvotřídním výběru materiálů, jejich ručním zpracování a maximální kontrole výsledných produktů. Původním materiálem, na který se značka zaměřovala, byla vlna, která je celoročním luxusním materiálem vhodným pro každodenní nošení. V současnosti můžeme nalézt v dámských a pánských kolekcích i další převážně přírodní materiály.

 

 

Otevírací doba: 10:00 - 21:00
Telefon: 604 341 042
Kontaktní osoba: Michal Křička
E-mail: outlet.hate@limeconcept.cz
Web:

LIME CONCEPT STORE AX LOGO HORIZONTAL Ferrante Hugo PENNYBLACK