Kudy k nám?

Kudy k nám?

Freeport najdete na česko-rakouských hranicích, jen pár kilometrů od Znojma.

Máme otevřeno 363 dní v roce, vždy od 10.00–21.00.

Podívejte se na mapu

Marc O´Polo

Společnost MARC O’POLO je známa svým moderním, prémiovým neformálním oblečením vysokého standardu. Záliba v přírodních materiálech, vysoké kvalitě a zvláštních detailech je charakteristická pro individuální styl této prémiové značky se skandinávskými kořeny – zcela ve smyslu filozofie jejich zakladatelů: Svoboda, zůstat sám sobě věrný.

Založena roku 1967 ve Stockholmu zahrnuje společnost MARC O’POLO Welt dnes samostatné kolekce MARC O’POLO Modern Casual, MARC O’POLO DENIM, MARC O’POLO Shoes a MARC O’POLO Accessories a také licence Bodywear, Beachwear, Eyewear, Home, Junior a Legwear.
Hlavní sídlo společnosti MARC O’POLO AG leží jižně od Mnichova ve Stephanskirchenu. Odtud je v národním a mezinárodním měřítku zásobováno kolem 2 200 obchodních partnerů a franšízantů a také vlastní provozovny. Společnost MARC O’POLO nabízí své produkty ve více než 30 zemích, mimo jiné v Německu, Rakousku, Švýcarsku, Nizozemsku, Belgii, Finsku, Norsku, Irsku, Francii a také v Číně, Polsku, Rusku a ve východoevropském prostoru. Navíc jsou kolekce společnosti MARC O’POLO nabízeny ve vlastních e-shopech ve 20 zemích na www.marc-o-polo.com.

Otevírací doba: 10.00 - 21.00
Telefon: +420 541 215 150
Kontaktní osoba: Adam Heger
E-mail: AdamHeger@marc-o-polo.com
Web: www.marc-o-polo.com

Marc O Polo 2021