Kudy k nám?

Kudy k nám?

Freeport najdete na česko-rakouských hranicích, jen pár kilometrů od Znojma.

Máme otevřeno 363 dní v roce, vždy od 10.00–20.00.

Podívejte se na mapu

Nová položka 4

Merlinův dětský svět

V Merlinově Dětském světě zažijete spoustu legrace - na zemi, ve vodě, ve vzduchu i pod střechou.

Pro děti každého věku, ale i jejich rodiče nabízíme zábavu, která nezná hranic - autodráhy, skoky lodičkou do vody, ruské kolo, pirátskou loď, balónkovou střílnu, pirátskou střílnu, kolotoče, skluzavky a mnoho dalšího. Relaxujte a sluňte se u našeho potůčku zatímco Vaše děti zkouší jednu atrakci vedle druhé a nebo naopak za nepříznivého počasí využijte v zastřešené části naši dětskou pláž. Naleznete u nás i bistro s vlastní nabídkou Merlinových jídel, kavárnu, obchůdek s hračkami, infopoint, kde Vám naše slečny vždy rády poradí i pomohou. K dispozici jsou také multifunkční prostory kina, kde Vám můžeme uspořádat narozeninovou oslavu, ale můžete si je také pronajmout pro soukromé účely.


Vstup do areálu je zdarma!Platba za atrakce je prostřednictví Merlinových tokenů, které je možné zakoupit na místě ve výměnných automatech jak za české koruny, tak za eura.

Historie Dětského světa:
Stavba Dětského světa, tak jak jej známe v dnešní podobě, začala v roce 2009 přestavbou relaxačního parku. Hlavním imputem bylo nabídnout v našem areálu také něco pro děti, které byly do této doby poněkud opomíjeny. Mezi prvními atrakcemi zde vznikly např. nautic jet, luna loop nebo autodráha, které se i v současné době řadí mezi nejoblíbenější.


Již tato první část se setkala s velkým ohlasem a bylo tedy rozhodnuto dosavadní část rozšířit a nabídnout více atrakcí a zábavy. V roce 2010 tedy započalo budování vodního světa, který svým šploucháním přinesl do areálu novou atmosféru a mnoho dětského smíchu. Vodní jezírko, vodopád, ale i pirátská loď s kajutou kapitána plná pirátského pokladu, to je jen malé nastínění zajímavostí, jež obohatily naši nabídku.


S rostoucí oblibou vyvstaly i otázky, co nabídnout dětem za nepříznivého počasí? Jelikož bylo v této době již rozhodnuto o uzavření výprodejové haly Rrrausmarktu, přistoupili naši architekti k plánování rekonstrukce těchto prostor a vytvoření vnitřního Dětského světa.

Související obrázky

Nová položka 4 dětský svět 2