Módní show Znojmo 2012 - vstup zdarma
24. srpna 2012 v 19:00 Horní náměstí Přijď i ty na módní událost letošních prázdnin!
Místo konání a doprava

Freeport pořádá druhý ročník Módní show Znojmo 2012! Akce se koná 24.8. 2012 na Horním náměstí ve Znojmě od 19:00h. Vstup je zdarma! Celou akcí bude provázet moderátorská dvojice Gábina Partyšová a Jaro Slávik. Exkluzivními hosty Módní show budou Josef Klír s autorskou přehlídkou a Taťána Kuchařová, která společně s dalšími modelkami a modely předvede světové značky Freeportu. O hudební doprovod se postará populární zpěvák Martin Maxa a Cimbálová muzika Grajcar. Těšíme se na vás!

Na co se můžete těšit?
Diamond Race

Diamond Race

Drtivou většinou veřejnosti milované a obdivované vozy, na druhou stranu policií ostře sledované – to jsou luxusní supersporty a spanilá jízda Diamond Race. Letošní jízda Diamond Race se nekoná. Chcete-li ale tyto ďábelské vozy vidět, přijďte do Znojma na módní show. Diamond Race už ohlásila účast.

Módní přehlídka Klíra

Módní přehlídka Klíra

Letošní Freeport módní show Znojmo 2012 představí exkluzivně jedinou autorskou přehlídku Josefa Klíra v tomto roce v České republice. Tento jedinečný moment si rozhodně nenechte ujít, protože přehlídky Josefa Klíra jsou velkým zážitkem.

Foto z minulého roku

Foto z minulého roku

Na minulém ročníku Módní show Znojmo představila svou autorskou kolekci módní návrhářka Blanka Matragi. Dále vystoupili hudebníci Petr Kolář, Gabriela Gunčíková a Petr Bende.

Vyhlásíme vítěze Soutěž o nejlepšího mladého návrháře
Partneři
Logo Hotel Savannah Logo Diamond Race Logo Burda Logo Bazaar Logo Rádio Blaník Dfc Logo VOC Znojmo