Kudy k nám?

Kudy k nám?

Freeport najdete na česko-rakouských hranicích, jen pár kilometrů od Znojma.

Máme otevřeno 363 dní v roce, vždy od 10.00–21.00.

Podívejte se na mapu

Oční optika Křepela

V naší oční optice najdete široký výběr dioptrických brýlí i slunečních brýlí. K dispozici jsou Vám naši specialisté, kteří jsou ochotni Vám pomoci a řešit Vaše problémy a dotazy. Nabízíme široký sortiment dioptrických brýlí značek Ray-Ban, Vogue, Dolce&Gabbana, Emporio Armani, Oakley, Prada, Tommy Hilfiger, Hugo Boss, Gucci. Zdarma provedeme oční test.

Můžete vybírat z dioptrických brýlí od světoznámých značek jako Ray-Ban,Vogue, Dolce&Gabbanna, Michael Kors, Emporio Armani, Hugo Boss, Tommy Hilfiger, Prada, Oakley, Dilem. A najdete zde velký výběr slunečních brýlí od značek Ray-Ban, Emporio Armani a Oakley. Od této americké značky můžete zakoupit i kvalitní lyžařské brýle. Brýlové čočky můžeme vybírat jak od českých výrobců, tak i od celosvětových firem jako Rodenstock nebo Essilor. Měření zraku a možnost zhotovení brýlí do jedné hodiny. K platbě můžete využít i hotovostní poukazy nebo platební karty od firem Sodexo, Benefity cz, Benefit plus, Edenred, CadHoc.
Otevírací doba: 10:00 - 21:00
Telefon: +420 515 220 510
Kontaktní osoba: Bronislav Křepela
E-mail: info@okbryle.cz
Web: optikakrepela.eu

Křepela 2021 Adidas Outlet Giorgio Armani Calvin Klein Dilem Dolce & Gabbana Elle Esprit Hugo Boss Lacoste Levis Miss Sixty Oakley Prada eyewear Puma Ray ban Replay Rodenstock Tommy Hilfiger Trussardi Vogue X-ice