Kudy k nám?

Kudy k nám?

Freeport najdete na česko-rakouských hranicích, jen pár kilometrů od Znojma.

Máme otevřeno 363 dní v roce, vždy od 10.00–20.00.

Podívejte se na mapu

Oční optika Křepela

V naší oční optice najdete stylové dioptrické i sluneční brýle pro každou příležitost. Sledujeme módní trendy a vybírání brýlí je u nás zábava. Zdarma Vám změříme zrak na moderních přístrojích a do 60 minut zhotovíme Vámi vybrané brýle.

Můžete vybírat z dioptrických brýlí od světoznámých značek jako Ray-Ban,Vogue, Dolce&Gabbanna, Michael Kors, Emporio Armani, Hugo Boss, Tommy Hilfiger, Prada, Oakley, Dilem. A najdete zde velký výběr slunečních brýlí od značek Ray-Ban, Emporio Armani a Oakley. Od této americké značky můžete zakoupit i kvalitní lyžařské brýle. Brýlové čočky můžeme vybírat jak od českých výrobců, tak i od celosvětových firem jako Rodenstock nebo Essilor. Měření zraku a možnost zhotovení brýlí do jedné hodiny. K platbě můžete využít i hotovostní poukazy nebo platební karty od firem Sodexo, Benefity cz, Benefit plus, Edenred, CadHoc. U nás si můžete vybrat z těchto typů brýlí: mutlifokální brýle, sluneční dioptrické brýle, dioptrické brýle se slunečním klipem, samozabarvovací brýlové čočky Transitions, pracovní (office) brýle, sportovní dioptrické brýle, brýle na dálku a brýle na čtení.
Otevírací doba: 10:00 - 20:00
Telefon: +420 515 220 510
Kontaktní osoba: Bronislav Křepela
E-mail: info@okbryle.cz
Web: optikakrepela.eu

Optika 2022 Armani Exchange OK Emporio Armani OK Gucci OK HIS OK Karl Lagerfeld OK Marc Jacobs OK Michael Kors OK Moschino OK Oakley OK Křepela 2021 Philipp Plein OK Polaroid OK Police OK Ray Ban OK Tommy Hilfiger OK