Kudy k nám?

Kudy k nám?

Freeport najdete na česko-rakouských hranicích, jen pár kilometrů od Znojma.

Máme otevřeno 363 dní v roce, vždy od 10.00–20.00.

Podívejte se na mapu

1

Oslava patnáctých narozenin Freeportu přilákala tisíce návštěvníků

V sobotu 22. září oslavil Freeport Fashion Outlet v Hatích u Znojma své patnácté narozeniny největší nákupní akcí roku takzvaným Late Night Shoppingem. Za výhodnými nákupy a bohatým doprovodným programem zavítaly do centra opět tisíce návštěvníků jak z Čech, tak ze sousedícího Rakouska.

 „Chtěli bychom poděkovat všem lidem, kteří přišli. Věřím, že si užili nejen výhodné nakupování, ale také celodenní zábavu v příjemném prostředí i soutěže o atraktivní ceny,“ uvedla Anna Karásková, marketingová manažerka centra Freeport Fashion Outlet s tím, že návštěvníci v tento den nakupovali až do půlnoci.

Návštěvníci oceňují především uvádění nových značek a obchodů nebo další zvyšování kvality zákaznických služeb. „Letos si mohli návštěvníci užít noční nákupy v nových exteriérech i modernizovaných vnitřních prostorách centra. Představili jsme jim také novou prodejnu se značkou Marc O’Polo,“ doplnila Anna Karásková.

Program letošního Late Night Shoppingu nabídl kromě výrazných slev i mnoho atraktivních akcí a vystoupení v čele se zpěvačkou Terezou Kerndlovou či zpěvákem Vojtou Drahokoupilem. Velkým lákadlem byla také soutěž o nový vůz Alfa Romeo Giulietta v hodnotě půl milionu korun, který vyhrála zákaznice z Rakouska, paní Irina Bura.

Související obrázky

2