Kudy k nám?

Kudy k nám?

Freeport najdete na česko-rakouských hranicích, jen pár kilometrů od Znojma.

Máme otevřeno 363 dní v roce, vždy od 10.00–20.00.

Podívejte se na mapu

Amchc

Palasino Excalibur City

V elegantní a uvolněné atmosféře našeho kasina mohou hosté prožít jedinečný a nezapomenutelný herní zážitek. Profesionální služby a přátelská atmosféra jsou u nás na prvním místě. Pyšníme se efektivním řízením svých kasin, a to v souladu se všemi právními předpisy a etickými hledisky.

V současné době provozujeme tři kasina, a to v Hatích, České Kubici, a Dolním Dvořišti. Naše společnost vlastní také pět hotelů pod značkou Trans World Hotels (TWH), které se nacházejí v České republice, Rakousku a Německu. Hotel Savannah se nachází v těsné blízkosti kasina Palasino Excalibur City v Hatích, 60 km severně od Vídně, pouze 200 m od nákupního centra Freeport.

Užijte si i vy večer plný zábavy a vyzkoušejte své štěstí na jednom z našich herních stolů.
Palasino Excalibur City nabízí 28 živých herních stolů včetně Roulette, Blackjack, Let It Ride, Russian Poker, Palasino Texas Poker a Baccarat, které Vaši touhu po živých hrách uspokojí.

Dále nabízíme široký výběr hracích automatů. Více než 200 výherních automatů s novou generací her, kombinaci nejnovějších přístrojů Novomatic, Apex, EGT a IGT.
 

Více informací naleznete a webových stránkách: https://excaliburcity.palasino.eu/cz/

Související obrázky

Amchc3