Kudy k nám?

Kudy k nám?

Freeport najdete na česko-rakouských hranicích, jen pár kilometrů od Znojma.

Máme otevřeno 363 dní v roce, vždy od 10.00–20.00.

Podívejte se na mapu

Gaudeo

Penzion Gaudeo

Penziony GAUDEO byly postaveny v letech 2007 až 2009 a nachází se přímo v areálu kempu Vranovská pláž - Vranovská přehrada.

Celková kapacita penzionů GAUDEO je 88 lůžek ve třech budovách, rozdělených do 12-ti čtyřlůžkových (mezonetových) a 20-ti dvoulůžkových apartmánů, z toho 4 apartmány jsou plně bezbariérové.


Každý z apartmánů je vybaven kuchyňským koutem s lednicí a mikrovlnou troubou, k dispozici je i základní nádobí. Samozřejmostí je vlastní sociální zázemí (koupelna s WC), TV se satelitním příjmem a možností připojení k internetu. Nespornou výhodou všech apartmánů je vlastní vchod a prostorná terase s výhledem na jezero Vranovské přehrady a pláž, jako stvořená pro příjemné chvíle nad lahví výtečného vína nebo klidné chvilky při ranní kávě.


Při stavbě penzionů se myslelo i na cyklisty, kteří mohou využít úschovnu kol. Pro řidiče automobilů je k dispozici prostorné parkoviště přímo za budovami penzionů. Návštěvníky překvapí příjemná obsluha, vytříbený vkus a prostorné apartmány zařízené v moderním stylu. Kromě pohodlného ubytování nabízí penziony GAUDEO v bezprostřední blízkosti Vranovské přehrady 500 m dlouhou písečnou pláž s pozvolným přístupem do vody, velký tobogán, 6 víceúčelových hřišť pro nohejbal a volejbal, lanový park a mnoho dalšího.

SHRNUTÍ

- celková kapacita 88 lůžek, ve 12-ti čtyřlůžkových (mezonetových) a 20-ti dvoulůžkových pokojů
- úschovna kol
- prostorné parkoviště přímo za budovami penzionů
- restaurace s kapacitou 100 míst
- školící místnosti s kapacitou až 120 osob
- vzdálenost 200 m od pláže na Vranovské přehradě

Kontakty

Penziony Gaudeo - Vranovská pláž, Vranovská přehrada - pláž,
671 03 Vranov nad Dyjí

+420 774 869 840
+420 568 408 119
www.penzionygaudeo.cz
recepce@penzionygaudeo.cz

Související obrázky

Gaudeo2 Gaudeo3