Kudy k nám?

Kudy k nám?

Freeport najdete na česko-rakouských hranicích, jen pár kilometrů od Znojma.

Máme otevřeno 363 dní v roce, vždy od 10.00–20.00.

Podívejte se na mapu

relax 1

Penzion Relax

Penzion leží v romantickém údolí přímo na ostrově, který je obtékán řekou Dyjí a z druhé strany starým mlýnským náhonem. Penzion stojí přímo na hranici Národního parku Podyjí, avšak vzdálenost na náměstí (lékař, lékárna, autobus, restaurace, pošta, obchody) je jen 250 metrů, k přehradní hrázi zhruba 1600 metrů. Kolem penzionu prochází turistická stezka a cyklostezka vedoucí celým NP Podyjí z Vranova nad Dyjí přes Hardegg (Rakousko) do Znojma.

Penzion Relax má obytovací kapacity umístěny ve 2 sousedících objektech, a to v jednopatrové vilce s obytným podkrovím a v zahradním objektu. Obě budovy stojí ve velké oplocené zahradě, ze které je překrásný výhled na vranovský zámek.


Jednotlivé pokoje Penzionu Relax jsou označeny jako studia (dvou a třílůžkové pokoje s vybaveným kuchyňským koutem a vlastní koupelnou s WC) a apartmány (čtyř a pětilůžkové ubytovací buňky = 1 až 2 pokoje,samostatná kuchyně, koupelna s WC). Studia a apartmá jsou rozdělena dle vybavení do 2 kategorií.V každém apartmá i studiu jsou zabezpečeny lůžkoviny (včetně povlečení) , osušky a ručníky. Každá studio i apartmá má vlastní elektrický bojler pro ohřev teplé vody. V pokojích pensionu i v celém areálu zahrady je možné bezplatné WiFi připojení k internetu.


Pokoje Standard

Jedná se o 2 až 5-ti lůžková apartmá a studia ve vilce a přízemí zahradní budovy. Každý kuchyňský kout a kuchyně jsou vybaveny elektrickým vařičem, varnou konvicí, mikrovlnkou, chladničkou a základním nádobím. Na přání lze pokoj doplnit o TV. V některých pokojích (č.1, 4, 6, 7, 9 a 10) lze přidat přistýlku. Dvě studia v přízemí (č.6 a 7) zahradní budovy jsou bezbariérová, přizpůsobená pro vozíčkáře.

Pokoje Standard Plus

Jsou to 2-lůžková studia a 4-lůžkové apartmány v podkroví zahradního objektu. Kromě výše uvedeného standardního vybavení jsou tato apartmá a studia navíc běžně vybavena TV+SAT, a kuchyňky mají další vybavení (kávovar, topinkovač). Každé apartmá má 2 balkóny, každé studio má jeden balkón. Ve 4-lůžkových apartmá lze přidat přistýlku.

Další služby a vybavení

- zapůjčení barevného televizoru
- parkování vozů na uzavřené zahradě
- zapůjčení elektrického topného konvektoru (zdarma)
- zapůjčení žehličky a fénu
- zapůjčení dětské postýlky s povlečením a lůžkovinami nebo bez lůžkovin (pouze s prostěradlem)
- úschovna a půjčovna jízdních kol
- mrazicí box (mraznička) na úlovky rybářů
- možnost ubytování se psem (výhradně po předchozí dohodě)
- zahrada s venkovním posezením, ohniště s grilovacím roštem, besídka, pergola s grilem a udírnou
- zahradní besídka, pískoviště, houpačka a hračky pro malé děti
- sportovní potřeby (líný tenis, petanque, ping-pongový stůl a pálky...) k dispozici
pro hromadné akce a školní výlety můžeme zabezpečit postavení party stanu, přednáškový sál, vinárnu, vinný sklep, stravování a další služby.

Stravování

Není přímo v objektu penzionu poskytováno. Je však možno vařit si v kuchyňkách nebo se individuelně dle svého výběru stravovat v restauracích na náměstí (250 m). V případě potřeby můžeme pro hromadné akce stravování v některé z nedalekých restauraci zabezpečit. Některé z restaurací zabezpečují dovoz jídel až do penzionu (pizza apod.).

Kontakty

PENZION RELAX
671 03 Vranov nad Dyjí 243
tel.: (+420) 607 758 045
e-mail: relax@vranovnaddyji.cz

http://www.relax.vranovnaddyji.cz/

Související obrázky

relax2 relax3 relax 4 relax 5 relax 6 relax 7