Kudy k nám?

Kudy k nám?

Freeport najdete na česko-rakouských hranicích, jen pár kilometrů od Znojma.

Máme otevřeno 363 dní v roce, vždy od 10.00–20.00.

Podívejte se na mapu

Penzion u Fandy

Penzion U Fandy

Ubytování Restaurace a penzion U Fandy Šatov : Nový rodinný penzion s restaurací Vám nabízí možnost ubytování v příjemném prostředí a opravdový kulinářský zážitek s pravou venkovskou domácí kuchyní. Penzion a hospůdka leží na cyklistické trase u Znojma v obci Šatov, nedaleko hraničních přechodů s Rakouskem.

K ubytování zde slouží 6 pokojů v podkroví. V každém pokoji je vlastní sociální zařízení, televize a připojení k internetu. Kapacita - 2 dvojlůžkové pokoje + přistýlka a 4 čtyřlůžkové pokoje + přistýlka.

Cena za ubytování je včetně snídaně, která se podává v restauraci. Lze platit platebními kartami. Restaurace nabízí již u nás téměř zapomenuté zabíjačkové speciality a domácí jídla. Styl pohoštění spočívá hlavně v různých pochoutkách při posezení u sklenky dobrého vína.

Hosté se stravují v restauraci, kde rádi a rychle obslouží také skupinové zájezdy s možností doprovodného programu. Restaurace zajišťuje mimo jiné svatby a různé oslavy, soukromé a firemní akce. Nabízí možnost grilování selete, různých nakládaných mas a ryb. Všechny tyto akce lze spojit s ochutnávkou vín, poslechem cimbálové či jiné kapely. Prohlídka soukromého vinného sklípku nebo vojenské pevnosti, jež se nachází v těsné blízkosti hospůdky.

Kontakty

Restaurace a penzion "U Fandy"

Šatov 355, CZ 671 22 Šatov
Tel.: (+420) 733 224 549
E-mail: heurigen.fanda@seznam.cz

www.penzionufandy.cz

Související obrázky

U Fandy