Kudy k nám?

Kudy k nám?

Freeport najdete na česko-rakouských hranicích, jen pár kilometrů od Znojma.

Máme otevřeno 363 dní v roce, vždy od 10.00–20.00.

Podívejte se na mapu

u Hrádku d/

Penzion U Hrádku

Penzion U Hrádku *** Vám nabízí komfortní ubytování v hotelových pokojích v uzavřeném pečlivě udržovaném areálu s rodinnou atmosférou a důrazem na individuální přístup k hostům.

Přívětivá kombinace současného moderního designu, romantika a klid venkova Vám jistě zpříjemní Vaši poklidnou Rodinnou dovolenou, víkendový nebo pracovní pobyt. Obklopí Vás kouzelná příroda - nekonečná úrodná pole, ovocné aleje, kvalitní vinice a vinné sklípky - přímo v centru Národního parku Podyjí. Cykloturistická stezka „ Národním parkem Podyjí" jen těsně míjí náš penzion a provede Vás celým tímto kouzelným krajem - výhledy na meandry Dyje patří k jedněm z nejkrásnějších.


Nadstandardně zařízené pokoje s výhledem do Národního parku Podyjí nebo pečlivě udržované zahrady, jsou vybaveny pohodlnou manželskou postelí, vlastním sociálním zázemím s fénem, trezorem, televizorem (některé pokoje mají LCD nebo LED televizor) s digitálním vysíláním, dobře vybaveným minibarem a bezdrátovým připojením k internetu (WiFi) v celém areálu penzionu. Pro Vaše absolutní pohodlí zajišťujeme pokojový servis v denním intervalu.

Rádi Vám zapůjčíme dětskou postýlku s peřinkami a povlečením, mikrovlnou troubu, vaničku nebo třeba i DVD přehrávač. A nemáte-li s sebou Váš notebook, tak můžete využít možnosti připojení k internetu na našem volně přístupném počítači v restauraci penzionu. Penzion mimo jiné splňuje přísná kritéria několika certifikací, které Vám zaručí řadu nadstandardních služeb. Velká oplocená zahrada s pečlivou parkovou úpravou a letní terasou Vám, umožní diskrétní nerušenou relaxaci, bezpečný pohyb malých dětí s možností sportovního vyžití.


Samozřejmostí je dětské hřiště se skluzavkou, houpačky, pískoviště, dětská kola, odrážedla a v restauraci penzionu malý dětský koutek s možností zhlédnutí pohádek. V restauraci penzionu je k dispozici dostatečný počet dětských židliček. Parkování je zajištěno na vlastním pozemku u vchodu penzionu (bez poplatku) a zaručuje Vám dokonalý přehled o dění v okolí Vašeho čtyřkolového miláčka. Vaše kola nebo motorku je možné uschovat v samostatné, bezpečně uzavřené místnosti. Vaši bezpečnost během ubytování chrání protipožární bezpečnostní systém.

Kontakty

PENZION U Hrádku
Lukov 25, 669 02 Znojmo

+420 603 757 990, http://www.penzionuhradku.cz

Související obrázky

u Hrádku b/ u Hrádku c/ u Hrádku e/ u Hrádku f/ u Hrádku h/ u Hrádku a/