Kudy k nám?

Kudy k nám?

Freeport najdete na česko-rakouských hranicích, jen pár kilometrů od Znojma.

Máme otevřeno 363 dní v roce, vždy od 10.00–20.00.

Podívejte se na mapu

výr1

Penzion u Výra / Autocamping Výr

Penzion U Výra není jen běžným ubytováním s komfortními službami, které jsou samozřejmou součástí pro ubytované. Výr je především tím, co vystihuje pojem dovolená. Je místem pohody, relaxace a příjemně stráveného času s přáteli, rodinou či jen v páru. Anebo je také ideálním místem pro pořádání soukromých oslav, svateb, firemních akcí, nebo pro školy v přírodě. Dopřejte si proto maximální klid daný polohou penzionu. Krásný a uklidňující výhled na přehradu a okolí jen může doladit pohodu penzionu. K dispozici bezbariérový pokoj Dále je pro zákazníky penzionu U Výra zajištěn zdarma vstup do areálu autocampingu Výr, kde zákazníci mohou využít všech služeb, které autocamping Výr nabízí, ať už písčitou pláž s nejteplejší vodou na jižní Moravě a pozvolným vstupem do vody, půjčení nových vodních šlapadel, večerní posezení u živé hudby (2 x týdně) a spoustu dalších služeb či doprovodných programů.

Jak v penzionu, tak i v jeho okolí se mohou přirozeně pohybovat nejen lidé se sníženou tělesnou pohyblivostí, ale i lidé na vozíčku. Samozřejmostí je i pokoj se sociálním zařízením upraveným pro vozíčkáře.

Stravování - Můžete využít moderní restaurace s kvalitní kuchyní. Součástí nabídky je i vybavený bar s alkoholickými a nealkoholickými nápoji.

Společenské zázemí - Společné chvíle s přáteli, rodinou, kolegy či s partnerem (obchodní či osobní), můžete strávit ve společenské místnosti, nebo na letní terase. Společenská místnost se dá velmi jednoduše upravit jako zasedací či školící místnost.

WIFI připojení zdarma - Komfortní služby penzionu U Výra by nebyly kompletní, bez bezplatného připojení k bezdrátové síti.

Parkování - Parkování pro návštěvníky penzionu je zajištěno přímo před vchodem do penzionu.

Dětské hřiště - Výr myslí i na pohodu dětí, které se budou moci vyřádit na prolézačkách, skluzavce, pískovišti nebo houpačce na dětském hřišti.

 

Penzion U Výra

Výrovice 95
671 34 Horní Dunajovice

telefon: (+420) 515 252 162 (recepce)

camp.vyr@seznam.cz
http://penzionuvyra.cz/

Adresa Campu
Výrovice 95 - přehrada
671 34, Horní Dunajovice

Kontaktní údaje
+420 515 252 162

camp.vyr@seznam.cz

http://www.campvyr.cz/

 

Související obrázky

výr2 výr3 výr4 výr5 výr6 výr7 výr8 výr9 výr10 výr11