Kudy k nám?

Kudy k nám?

Freeport najdete na česko-rakouských hranicích, jen pár kilometrů od Znojma.

Máme otevřeno 363 dní v roce, vždy od 10.00–20.00.

Podívejte se na mapu

vinice

Penzion Vinice

Luxusní, apartmánový, vinařský penzion v srdci NP Podyjí. Kapacita penzionu je 21 míst v 7 ložnicích s luxusně zařízenými kuchyněmi, prostornými šatnami, společenskými prostory, vinným sklepem, parkováním. je zaměřen na rodiny s dětmi a cykloturisty

Penzion se nachází v samotném centru vinařské obce Hnanice v těsné blízkosti kostela sv. Wolfganga. Nedaleko penzionu je starobylá Sklepní ulice, kde má sídlo firma Vinice-Hnanice a kde je možno objednat si degustaci dle nabídky, popřípadě prohlídku sklepa s moderní vinařskou technologií.

Nekuřácký penzion vhodný pro rodiny s dětmi. Možnost pobytu se zvířetem . Na pokoji WC, sprcha, lednička, TV, SAT, internet, WiFi, kuchyňka. V objektu WC, sprcha, lednička, TV, SAT, internet, kuchyňka, jídelna, vinárna, vinný sklípek, parkoviště, garáž, společenská místnost, dětský koutek, posezení s grilem, možnost praní osobního prádla, uskladnění jízdních kol. Možnost degustace ve sklípku a prohlídka vinařství a vinic. Možnost zajištění cimbálové muziky nebo harmonikáře.

Kontakty

hamzova@vinice-hnanice.cz, mobil: 602 768 744, www.vinice-hnanice.cz

Související obrázky

Penzion Vinice Penzion Vinice Penzion Vinice