Kudy k nám?

Kudy k nám?

Freeport najdete na česko-rakouských hranicích, jen pár kilometrů od Znojma.

Máme otevřeno 363 dní v roce, vždy od 10.00–21.00.

Podívejte se na mapu

Pepe Jeans Outlet

Pepe Jeans je jedna z nejprogresivnějších značek v oblasti výroby džínového oblečení. Kromě džínsů se zaměřuje také na výrobu triček, mikin, opasků a dalších módních doplňků. U nás najdete výrobky Pepe Jeans se slevou až 50%!

O Pepe Jeans

Společnost Pepe Jeans byla založena v roce 1973 třemi bratry z Keni, kteří měli malý krámek Pepe Jeans London na Portobello Road ve východní části Londýna. Výrobky byly kvalitní, proto se brzy rozšířily po světě. K nám se značka dostala v roce 1985. Pepe Jeans nyní zaměstnává cca 2.000 pracovníků ve 450 obchodech po celém světě. Ročně vyrobí 4.000.000 kusů oděvů.

Název Pepe Jeans nevznikl podle jména žádného z bratrů. Důvodem byla jednoduchost a rychlost, s jakou se název psal na účtenky. Výrobky Pepe Jeans vynikají svým střihem a barvami. Kolekce jsou charakteristické svou rozdílností a jsou vyráběny pro muže i ženy.

Slavní a Pepe Jeans

Pepe Jeans si vybírá slavné tváře, které je budou reprezentovat. Mezi ně patří například herec Ashton Kutcher či modelka Kate Moss. Dále Sienna Miller, Fernando Alonso, Cristiano Ronaldo, Natalia Vodianova.

V roce 2008 Pepe Jeans vytvořili kolekci inspirovanou Andy Warholem, která se setkala s velkým ohlasem. Obsahovala trička, pásky, šaty s potisky slavných Warholových sítotisků.

Pepe Jeans ve Freeportu

V této outletové prodejně prodáváme zboží z předešlé sezony a zbytky skladových zásob našich ostatních prodejen. Garantujeme vám, že v této prodejně se veškeré zboží prodává v souladu s filozofií společnosti Freeport, tzn., že poskytujeme slevu až do výše 50 %.

Otevírací doba: 10.00 - 21.00
Telefon: +420 606 796 925
Kontaktní osoba: Kateřina Sobotková
E-mail: 002o@pepejeans.com
Web:

Pepe Jeans