Kudy k nám?

Kudy k nám?

Freeport najdete na česko-rakouských hranicích, jen pár kilometrů od Znojma.

Máme otevřeno 363 dní v roce, vždy od 10.00–21.00.

Podívejte se na mapu

prima nákupy

PRIMA nákupy ve Freeportu!

Od 14. do 20.6. budou ve obchodním centru Freeport Fashion Outlet probíhat PRIMA NÁKUPY!

Co PRIMA nákupy jsou a na co se vlastně můžete těšit?

Těšit se můžete především na skvělé slevy ve vašich oblíbených obchodech a jediné, co k tomu bude potřeba, je kuponová knížka, kterou si můžete vyzvednout v lounge zóně, kterou naleznete 19.6. v OC Freeport, v příloze deníku Blesk, online na https://primanakupy.iprima.cz/freeport-fashion-outlet nebo na HbbTV - červené tlačítko v chytrých televizích.

V obchodě poté předložíte vystřižený kupon, nebo ho ukážete na mobilu a automaticky se vám připočítá sleva. Pokud si kuponovou knížku zapomenete vyzvednout, tak nezoufejte. Stačí říct ve vybraných obchodech heslo „prima nákupy“.

Abyste si nakupování zpříjemnili, můžete využít již zmiňované lounge zóny, která u nás bude v sobotu 19.6., kde vás například profesionálně nalíčíme.

A aby toho nebylo málo, tak si k nákupu můžete vytočit ceny v našem KOLE ŠTĚSTÍ! Stačí zaplatit kartou MasterCard v obchodech, které se zapojily do PRIMA nákupů a dáreček máte jistý!

A nyní to nejpodstatnější!

Jak poznáte, ve kterém obchodě Prima nákupy probíhají?

Veškeré obchody zapojené do Prima nákupů budou mít ve výloze vystavený plakát, tím pádem je nebude možné přehlédnout.

Jako malou ochutnávku vám představíme TOP 10 obchodů, které byste rozhodně neměli minout – Calvin Klein, GEOX, Guess, Hervis, Home & Cook, Mustang, Puma, S. Oliver, Timeout a Yankee Candle!

 

U nás si na své přijde opravdu každý!

Související soubory