Kudy k nám?

Kudy k nám?

Freeport najdete na česko-rakouských hranicích, jen pár kilometrů od Znojma.

Máme otevřeno 363 dní v roce, vždy od 10.00–21.00.

Podívejte se na mapu

Primigi

Italská značka Primigi je od roku 1976 celosvětově uznávaným výrobcem dětské obuvi. Velký výběr botiček uspokojí všechny věkové skupiny dětí od těch nejmenších, až k těm skoro dospělým.

Obuv značky Primigi je oceňována především díky pečlivě vybíraným materiálům, pohodlným střihům a v neposlední řadě také díky italskému designu. Botičky Primigi jsou prodyšné, lehké a respektují specifické potřeby malých i větších dětí.

Primigi ale nejsou jenom boty! Od roku 2007 tato značka rozšířila svoje působení i na dětské oblečení. V našem obchodě tedy najdete kromě obuvi i oděvy a doplňky prvotřídní kvality. Kolekce jsou vytvořené tak, aby k sobě jednotlivé kousky ladily. To z našeho obchodu dělá výjimečné místo, kde můžete děti od 0 do 14 let obléknout od hlavy až k patě!

Najdete u nás sportovní i elegantní kolekci Primigi, která je plná barev a nápadů. Trička, mikiny, kalhoty, teplákové soupravy, sukně, šaty, pyžama, spodní prádlo a mnoho dalšího za skvělé outletové ceny! Velký výběr bot uspokojí potřeby všech malých zákazníků i jejich rodičů.
 
Přijďte a nakupte kvalitní boty a oblečení za nízké outletové ceny!
Těšíme se na vás!

Otevírací doba: 10.00 - 21.00
Telefon: + 420 703 306 014
Kontaktní osoba: Irena Vokálová
E-mail: freeport@primigioutlet.cz
Web:

primigi2