Kudy k nám?

Kudy k nám?

Freeport najdete na česko-rakouských hranicích, jen pár kilometrů od Znojma.

Máme otevřeno 363 dní v roce, vždy od 10.00–20.00.

Podívejte se na mapu

stork

Relax Hotel Štork Lednice

RELAX HOTEL ŠTORK vznikl rekonstrukcí budov bývalé sladovny později též pošty, zdravotního střediska a ubytovny. Jedná se o hotel rodinného typu s velmi příjemnou atmosférou. Nachází se pouhé 2 minuty volné chůze od centra Lednice na Moravě. Hostům nabízí příjemné ubytování vhodné jak pro rodinnou rekreaci tak individuální pobyty. Pro organizované skupiny rádi připravíme chutné menu.

Kapacita ubytování Lednice - RELAX HOTEL ŠTORK

Celkový počet pevných lůžek je 54 (24 pokojů) a k dispozici je také 10 přistýlek. Přes léto jsou k pronájmu 3 byty 2 + KK, které jsou součástí hotelu a hosté mohou využít všech služeb hotelu. V našem areálu naleznete bistro s občerstvením, venkovní zastřešený bazén, vířivku, saunu, masáže, parkování před hotelem je hlídáno kamerovým systémem. Počet parkovacích míst je 16 + autobus a místa se pro hosty neblokují. Parkování pro hosty je zdarma pod dohledem kamerového systémemu.


Bezbariérový přístup

Hotel je vhodně zařízen pro tělesně postižené občany (na vozíčku, s berlemi), disponujeme třílůžkovým bezbariérovým pokojem, který vyhovuje posledním technickým požadavkům. Bezbariérový přístup je také do vinárny a relaxačního centra. Pro občany se zdravotním postižením máme rezervováno jedno parkovací místo - rezervujte v recepci, při objednání pobytu! V budově je výtah.


Stravování

Součástí ubytování jsou snídaně. Obzvláště rodinám s dětmi doporučejeme využití polopenze. Vyhnete se tím čekání v restauracích v Lednici.


Pro rodiny s dětmi

Ubytování Lednice RELAX HOTEL ŠTORK nabízí ideální zázemí pro rodiny s dětmi. Máme děti rádi, a proto Vám vyjdeme maximálně vstříc. Najdete u nás hračky, bezpečný hotelový dvůr pro dětské dovádění, 20 m od hotelu se nachází nové dětské hřiště.


Letní zázemí a aktivity

V letních měsících jistě oceníte náš bazén, jeho teplota se v létě pohybuje okolo 27 stupňů. K poklidnému opalování slouží náš uzavřený klidný dvůr. Protože je náš hotel dobrým výchozím bodem pro cyklovýlety, najdete u nás dobré zázemí pro kola. Stojany a krytý přístřešek je samozřejmostí. Svá kola si můžete bez problémů opláchnout na dvoře. Nejoblíbenější cyklostezky Vám rádi poradíme na recepci hotelu.


Kontakty

Relax Hotel Štork
Čechova 272
691 44 Lednice na Moravě


Tel: +420/519 440 940, Mobile: +420/733 133 833, Fax: +420/519 440 950, E-mail: recepce@relaxhotelstork.cz, Web: www.relaxhotelstork.cz

Související obrázky

stork2 stork3