Kudy k nám?

Kudy k nám?

Freeport najdete na česko-rakouských hranicích, jen pár kilometrů od Znojma.

Máme otevřeno 363 dní v roce, vždy od 10.00–21.00.

Podívejte se na mapu

Rossignol

Prodejna Rossignol nabízí lyžařské, sportovní a outdoorové vybavení, sportovní obuv a textil. Najdete u nás i rakety na tenis, badminton a squash, včetně cyklistického vybavení. Vše u nás navíc najdete se slevou až 70%! Neváhejte navštívit náš e-shop www.sport-store.cz a případně si objednat zboží na vyzkoušení na naši prodejnu.

Historie Rossignol

Zakladatelem společnosti Rossignol, která je v současné době světovým leaderem v oblasti lyžování, byl Abel Rossignol. Tento lyžařský nadšenec si vlastnoručně vyrobil první pár lyží v roce 1907. O třicet let později s lyžemi Rossignol vítezí Emile Allais na světovém šampionátu.
Prestiž si společnost Rossignol udržovala sponzorstvím. Za dlouhou historii svého působení na trhu dodávala vybavení mistrům světa nejrůznějších zimních disciplín. Jedním z nich byl i trojnásobný olympijský vítěz, Alberto Tomba.

V roce 1956 značku zakoupil Laurent Box-Vives a lyže Rossignol začal prodávat po celém světě. Roku 2005 se Rossignol spojil s výrobcem surfařského vybavení, s firmou Quicksilver. O dva roky později společnost oslavila své jubilejní sté narozeniny.

Sortiment Rossignol

V naší prodejně Rossignol najdete sportovní, lyžařské a outdoorové vybavení značek Rossignol, Spyder, Schöffel, Dynastar, Lange, Zienner a Briko. Najdete u nás lyže, obuv, snowboardy, přilby a veškeré oblečení pro lyže i volný čas. Prodejna Rossignol dále nabízí sportovní obuv a textil značek Prince, Merrell a New Balance jako například rakety na tennis, badminton a squash. V neposlední řadě nabízíme cyklistické vybavení ve značkách Zienner a Con-tect a kola značky FUJI

Nově naše prodejna nabízí paddleboardy značky ALAPAI, camping vybavení značky STANLEY a obuv značky COQUI.

Otevírací doba: 10.00 - 21.00
Telefon: +420 515 230 639
Kontaktní osoba: Robert Stavinoha
E-mail: freeport@bretton.cz
Web: www.sport-store.cz

Rossignol Cebe Colmar Coqui Dynastar Gary Fisher Lange (dynastar) Prince Schoffel 2 Spyder Trek