Kudy k nám?

Kudy k nám?

Freeport najdete na česko-rakouských hranicích, jen pár kilometrů od Znojma.

Máme otevřeno 363 dní v roce, vždy od 10.00–20.00.

Podívejte se na mapu

Seidensticker/Camel Active

Seidensticker je velice známá značka vyrábějící pánské košile. To, co dělá tuto společnost tak úspěšnou jsou důraz na kvalitu, spolehlivost a smysl pro inovace a moderní zpracování. Značka Camel Active představuje luxusnější módu pro muže, pohodlnou a zároveň elegantní. V modelech značky camel active jsou využívány jak klasické, tak také moderní střihy a značka tak představuje oblečení pro nejrůznější příležitosti v životě aktivních mužů.

Seidensticker:

Historie firmy Seidensticker se začala psát už v roce 1919. Dnes firma exportuje svoje kvalitní výrobky do více než 78 zemí světa.

Více než jen značka. Seidensticker nastavuje nové standardy. S vášní pro módu, trendy, inovace a nekompromisní kvalitu tato rodinná firma poskytuje svoji značku na mezinárodní trh jako nikdo jiný, nyní už po tři generace.

Firma rozšířila svůj sortiment kromě košil také na svetry, pletené zboží, a doplňky. Košile s motivem a la Wallstreet, to je motto pro nadcházející sezónu. Kolekce poskytuje klasické barvy v nových kombinacích. Pečlivý střih podporuje štíhlou figuru a klasický design. Jejich trendy naplní veškerá vaše očekávání.

Camel Active:

Předností každé kolekce camel active jsou navíc pokrokové a vysoce kvalitní materiály, které Vám kromě trvalé hodnoty přinášejí také pohodlí a jistotu i v extrémních podmínkách. Značka camel active se snaží obléct muže od hlavy až k patě, a tak nabízíme rozsáhlý výběr oblečení (od bund, svetrů, mikin, triček, kalhot, kraťasů), obuvi, spodního prádla ponožek, ale také doplňků, jako jsou tašky, čepice, hodinky či brýle. Jednotlivé modely jsou navrhovány tak, aby vždy vytvářely celek - hodinky ladí k pásku, boty ke kalhotám, bunda k tašce a tričko k čepici.

První kroky značka uskutečnila prostřednictvím kolekce obuvi - Camel Boots. V následujících letech se nabídka rozrostla o produktové linie oblečení Camel Collection a tašky Camel Bags.

V současné době nabízíme kompletní sortiment oblečení, tašek, spodního prádla, ponožek a ostatních doplňků. S cílem vytvořit jednotnou image značky a nabídnout mužům kompletní kolekci s univerzálními kombinacemi byly v lednu 2000 tyto produktové linie spojeny pod jednotnou značku camel active.

Otevírací doba: 10.00 - 20.00
Telefon: + 420 515 223 740
Kontaktní osoba: Kateřina Sapíková
E-mail: outletstore.znojmo@seidensticker.de

Siedenstiecker Camel Active