Kudy k nám?

Kudy k nám?

Freeport najdete na česko-rakouských hranicích, jen pár kilometrů od Znojma.

Máme otevřeno 363 dní v roce, vždy od 10.00–20.00.

Podívejte se na mapu

Nová položka 4

Termální lázně Therme Laa

Vzdálena jen 65 km od Brna, co by kamenem dohodil od Znojma, leží vesnička Laa an der Thaya. Na jejím okraji, v místě výskytu termálních pramenů se nachází hotel Therme Laa Hotel & Spa. Tento komplex v sobě kombinuje hotel a aquacentrum se spa. Díky dobrému kongresovému zázemí, prostorné restauraci a velkému parkingu patří tento hotel ke stálicím kongresové a soukromé turistiky.

Therme Laa

Areál termálních lázní - Therme Laa je k dispozici od 9 do 22 hodin. Nabízí celoročně otevřené vnitřní a venkovní termální bazény a sauny na ploše 1.500m ². Najdete zde první rodinnou textilní saunu v Rakousku, solankovou parní lázeň, finskou venkovní saunu, parní lázeň Royal, dětský koutek s animačními programy, tobogán Fantasia relaxační a odpočinkové prostory Pantha Rhei, velký termální bazén s 34°C teplou vodou, bazén s nasvícenou slanou vodou a uklidňující hudbou linoucí se z reproduktorů pod vodou.

V lázeňské hale jsou kolem bazénu umístěny lehátka, jakož i na tribuně, kde je nejlepší výhled na termální halu. Zvláštní pozornost byla věnována pohodlí lehátek. Tyto speciální lehátka se přizpůsobí individuálnímu tvaru těla a zvyšují blahodárný pocit uvolnění, takže si můžete vychutnat pohodovou atmosféru lázní Laa i mimo bazény. Termální lázně Laa jsou balzámem pro tělo i duši.

Podrobné informace o nabídce na www.therme-laa.at, service@therme-laa.at nebo na tel. +430 2522/84700-570

 

Související obrázky

Therme Laa Therme Laa Therme Laa